Главная / Новости / Стало відомо прізвище наступника Шокіна

Стало відомо прізвище наступника Шокіна

Надійшло повідомлення, що в Адміністрації президента нарешті отримали клопотання про відставку від генерального прокурора Віктора Шокіна. Вже й готова кандидатура наступника Шокіна. Спершу Банкова пропонувала цю посаду «Народному фронту» — в пакеті «вкусняшек» в обмін на відставку Арсенія Яценюка з посади прем’єра (мовляв, якщо у вашого лідера манія переслідування, то хай вже краще своїх боїться, ніж чужих).Саме тому Віктору Шокіну було рекомендовано забратися геть якраз у день звіту уряду, бо його посада знадобилася в ході калібрування міжкоаліційних взаємин.

Та щось «Народний фронт» не дуже повівся, і тепер головним претендентом на цю посаду є Юрій Луценко. Юрій Віталійович нездатний вже приховувати, що «був би хорошим генеральним», а його посаду керівника фракції Петро Порошенко давно хотів би віддати новій політичній зірці Сергію Березенку. Все складається…

Читайте также   "Відмиванням грошей не займався": Зеленський вперше прокоментував розслідування про офшори


Правда, Заходу, який так занепокоєний рівнем корупції в нашій країні, буде важко пояснити,  чому слідом за незалежними і гіперкваліфікованими фахівцями Яремою та Шокіним в ГПУ прийде антикорупціонер ще вищої проби. І чому найближчий соратник президента зупинить тренд перетворення ГПУ в репресивний додаток до БПП.

Елементарне занурення в Інтернет дозволяє дійти висновку, що Юрій Віталійович не відповідає кваліфікаційним вимогам для цієї посади. Він навіть не може бути простим прокурором, бо не має юридичної освіти. А прокурором ГПУ (навіть не генеральним) може стати лише  громадянин України, який має стаж роботи на посаді прокурора не менше 5 років. Свого часу прокурорське лобі записало ці кваліфікаційні вимоги, аби їм не скидали політичних десантників у ГПУ.

Читайте также   Буймістер виключили з фракції "Слуга народу"

Але не та тепер Генеральна прокуратура — значна частина її повноважень буде передана НАБУ та іншим силовим відомствам, тому ВР й інші учасники коаліційного процесу перерозподілу портфелів можуть погодитися на ще одне, дивне, з точки зору суспільства, призначення, навіть задля цього внесуть зміни до закону про прокуратуру. Або заб’ють на нього, що в нашому демократичному суспільстві ще простіше.

obozrevatel

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.