Главная / Новости / Общество / Модель, яка зламала всі стереотипи: найсексуальніший тип жінки за версією «здорових» чоловіків! (фото 18+)

Модель, яка зламала всі стереотипи: найсексуальніший тип жінки за версією «здорових» чоловіків! (фото 18+)До стандартів краси у світі висуваються все більші вимоги. Вважається, що жінки повинні бути більш витонченими та екстравагантними, для того, щоб привертати увагу.

Австралійська модель Стефанія Ферраріо не погоджується з таким твердженням. Її форми прирівнюються до стандарту «плюс», тобто великий розмір. Але сама Стефанія проти таких стереотипів і вважає своє тіло ідеальним.

Тип жінки1

Тип жінки10

 

Тому Стефанія й почала кампанію «Я модель. Крапка», яка засуджує сьогоднішні вимоги суспільства та моди щодо того, начебто краса тільки в худобі.

Тип жінки2

Тип жінки3Вона вирішила позувати оголеною, щоб показати своїм прикладом, які ідеали краси в світі моди вважає правильними.

Читайте также на NewNews:   Через Крымский мост погнали военную технику РФ (видео)

Тип жінки4

Стефанія публікує свої відверті фото в Інстаграм під хеш тегом #DropThePlus. Це рух жінок, які закликають суспільство ламати нав’язані стереотипи й бути терплячими до людей усіх форм та розмірів.

Тип жінки5

Активістки також виступають за те, щоб перестати називати таких манекенниць моделями розміру «плюс».

Тип жінки6

Погодьтесь, Стефанія виглядає приголомшливо:

Тип жінки7

Тип жінки

Тип жінки9

 

Тип жінки8

 

Я — модель. На жаль, в модельному бізнесі, якщо ви трохи більше звичайного розміру, то ви вважаєтеся розміром «плюс». Я вважаю це утиском прав,

— Стефанія Ферраріо.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *