Главная / Новости / Общество / Здоровье / Молодих лікувати не треба і так виживуть: Медична реформа Супрун обурила українців

Молодих лікувати не треба і так виживуть: Медична реформа Супрун обурила українців

В інтернеті знову скандалять через медреформу, яка вступить в силу з 1 квітня 2018 року. Українців засмутили ціни на послуги лікарів, які «чомусь» прирівняли до косметичних процедур, передає Корупція.Інфо«Якось подивилася перелік платних послуг, в якій стоматологічні процедури прирівняли до косметичних. Ціни ідентичні. Нагорі вирішили, що беззубі українці краще: і їсти менше, і не кусатимуться», «Дай бог щоб потім ці електронні записи не загубилися і їх не зжер вірус», «Марення. А яка різниця якого віку пацієнт? Молодих лікувати не треба і так виживуть?», – пишуть користувачі мережі.


У той же час користувачі мережі уточнили, що реформа не вносить в українську медицину нічого нового.«Аналізи платні були і раніше, без цієї реформи. Так що нічого нового», «А щодо відповідальності як? Хто буде винен клініка чи доктор? В нашій країні треба відразу ставити акценти», «Цих самих реформаторів лікувати треба», «Ага, а чиновники будуть їздити лікуватися за кордоном», – підкреслили українці.

Варто відзначити той факт, що з 1 квітня терапевти, педіатри та сімейні лікарі прийматимуть пацієнтів лише після підписання меморандуму. Для цих цілей створили спеціальну організацію — Національну службу здоров’я з бюджетом в 8,2 млрд грн.

«Якщо раніше існувала можливість відразу безоплатно записатися до вузькопрофільних спеціалістів, тепер отримати цю послугу безкоштовно можна буде тільки після консультації у сімейного лікаря», – пояснюють експерти реанімаційне пакету реформ.

Також зазначено, що на одного пацієнта буде виділено 370 грн на рік – виключно на роботу лікаря. За додаткові аналізи або спеціалізовану допомогу вже з 2020 року доведеться платити окремо і за затвердженими тарифами.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий