Монстр, який заслуговує на смертну кару: українці в жаху від вбивства 12-річної Каті мамою

Монстр, який заслуговує на смертну кару: українці в жаху від вбивства 12-річної Каті мамою

Всю Україну потрясло жахливе вбивство, яке сталося в Кропивницькому
Користувачі мережі активно обговорюють трагедію, в якій рідна мати вбила свою 12-річну дочку. Тіло вбитої Каті поліція знайшла за п’ять кілометрів від дому. На трупі було виявлено чисельні травми.


Українці в мережі пишуть, що матері за таке жорстоке вбивство немає прощення, і називають її монстром.

«О господи, бідна дитина», «Ні просто слів, як шкода це дитя», «І якщо таке сталося, матері цієї дитини – немає прощення, ні в цьому ні в майбутньому столітті», «Світ збожеволів», «І при цьому батьки заявили про зникнення дитини і брали участь у пошуках. Ну це вже просто капець», «Якщо ми говоримо про те, що рідна мати вбила дитину, це просто в голові не вкладається», «Як же так, не було кому захистити», «Якщо все так, то це не мати, це монстр, який заслуговує смертної кари», – писали в мережі.При цьому деякі користувачі вважають, що не можна заздалегідь засуджувати матір і дочекатися рішення суду.

«Ви не маєте права звинувачувати матір до вироку суду. Беручи до уваги відомі факти засудження людей за злочини, які вони не скоювали, так взагалі – краще помовчати», «Не думаю, що ця нещасна мама – монстр! Стреси, в яких перебувають українці – особливо ті, які вміють думати і аналізувати – призводять до таких вчинків! Нещасна жінка! Звичайно, дуже шкода дитину, дуже!», «Бідна дитина, ну можна зірватися, покричати, адже всі ми не залізні. Але не так прям, це наскільки жінка нещасна у своєму житті, що прям так весь гнів виплеснула», – співчували в мережі.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий