Моторошна новина про спробу викрадення дитини миттю облетіла Житомирську область, сіючи паніку серед батьків

Моторошна новина про спробу викрадення дитини миттю облетіла Житомирську область, сіючи паніку серед батьків

Власне, саме така інформація почала поширюватися соціальними мережами Житомирщини, і швидко розлетілася по всій області, викликаючи панічні настрої у батьків. Начебто поблизу однієї з шкіл міста Житомира намагалися вкрасти дитину. Дану новину прокоментували у Ювенальній Превенції Житомирської області на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».


За словами правоохоронців, чутки про спробу викрадення дитини поблизу школи у Житомирі нічим не підтверджені. Кілька днів серед батьків та вчителів поширюється чутка про спробу двох невідомих на чорному автомобілі викрасти дитину.«Шановні батьки!!!! Поліцейські ювенальної превенції перевірили навчальні заклади, де нібито така подія сталась ( за різними чутками – їх кілька), і в жодному з них ніхто не зміг її підтвердити. Не надходило до поліції і заяв чи повідомлень від батьків, дітей та педагогів. Тому переконливо просимо НЕ РОЗПОВСЮДЖУВАТИ непідтверджену інформацію» – йдеться у повідомленні.

У той же час якщо громадяни стали свідком такої події, то обов’язково мають звертатися за телефоном цілодобової гарячої телефонної лінії 102, закликають працівники поліції.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий