Главная / Новости / Культура / “Нас обманули! ” Народний артист зробив гучну заяву про війну на Донбасі (Відео)

“Нас обманули! ” Народний артист зробив гучну заяву про війну на Донбасі (Відео)

Війна на Донбасі стала звичною для громадян України, але її необхідно зупинити і вберегти життя людей, навіть якщо для цього доведеться вести “переговори з тими, з ким неможливо”.

З такою заявою виступив відомий актор, народний артист України Станіслав Боклан під час інтерв’ю журналістці Яніні Соколовій в програмі “Рандеву”. Відео розмови з уродженцем Житомирщини опубліковано на YouTube “5 каналу” передає Обозреватель.“Я думаю, нас усіх сильно обдурили.Комусь дуже вигідна війна. Я багато чую, але мені настільки болить це питання, шкода людей, які там зараз, вони гинуть, ризикують кожен день. Стільки брехні, всього намішано. Вся страшна історія війни в тому, що люди, які їх затівають, знають один одного особисто. А ті, хто воює, не знають один одного. Страшно взагалі через те, що я звик, що десь стріляють. Ми всі звикли … ” — сказав він.

Читайте также   Макаревич выступил во Львове, собрав аншлаг на концерте. Фото и видео

На думку актора, необхідно використовувати всі можливості для того, щоб зупинити війну. При цьому Боклан впевнений, що в майбутньому на Донбасі обов’язково буде відновлений мир.

“Я думаю, що треба йти домовлятися з тими, з ким неможливо домовлятися. Ми ж не в кімнаті замкнутої сидимо. Є світ, може ми не так стукаємо в світ, не так з ним розмовляємо. А світу від нас щось треба, а ми не згодні. і живемо в замкнутому колі, і страшно… Путін сволота і нічого з цим не зробиш. Але все буде добре”, — додав артист.

Читайте также   Скандальный российский рэпер Моргенштерн решил "прорваться" с концертами в Украину

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий