Главная / Новости / Политика / «Навіщо мені колотися». Нардеп Слуги народу не хоче 1000 грн Зеленського – і навіть $50 000

«Навіщо мені колотися». Нардеп Слуги народу не хоче 1000 грн Зеленського – і навіть $50 000

Нардеп Слуги народу Єлизавета Богуцька заявила, що не вакцинуватиметься від СOVID-19 і за $50 000, коментуючи слова президента Володимира Зеленського про те, що щепленим українцям виплачуватимуть по 1000 грн. Про це вона повідомила журналістам у Верховній Раді.Богуцька заявила, що раніше «контактувала» з інфікованими коронавірусом людьми та тому вважає, що у неї виробився природний імунітет. Також, на думку депутата, будь-які медичні маніпуляції «не мають бути фінансово простимульовані».Відповідаючи на запитання, чи планує вона вакцинуватися в майбутньому, оскільки «кількість антитіл з часом знижується», Богуцька сказала, що COVID-19 нібито «не вивчений» – і ніхто поки не знає, якої сили та тривалості імунітет проти коронавірусу.

Читайте также   У Міноборони Румунії заявили про готовність прийняти біженців у разі вторгнення Росії


Богуцька вважає, що МОЗ «принижує людей, які перехворіли та мають імунітет». Вона заявила, без посилання на конкретне дослідження, що перехворілі «якщо і хворіють вдруге, то набагато легше, ніж у перший раз».

 

У грудні 2020-го Богуцька повідомляла, що нібито перехворіла на коронавірус. Тоді вона заявляла, що «категорично проти обов’язкової вакцинації».

 

Скриншот: Єлизавета Богуцька/Facebook
ВАЖЛИВО. Рівні антитіл (не їхня наявність) трохи говорять про те, наскільки важко захворіє щеплений/перехворілий, якщо все ж таки заразиться, і чи заразиться. Певний зв’язок спостерігається, але наскільки він чіткий для висновків про захист, точаться суперечки – і дослідження. Крім імунітету пов’язаного з антитілами, є клітинний імунітет, який значно складніше вивчити.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий