Не пийте, діти, молоко, будете здорові: 6 причин виключити цей продукт з раціону

Не пийте, діти, молоко, будете здорові: 6 причин виключити цей продукт з раціону

Молоко, на жаль, одна з найбільш поширених причин харчової алергії у дорослого населення, а також найчастіша причина алергії у немовлят і запору у дітей старшого віку.
Для дітей молочна продукція шкідлива. Вчені всього світу озвучили основні причини, чому молоко негативно позначається на здоров’ї малюків. Повідомляє Clutch.


Молочні продукти руйнують кістки

Все життя вважалося, що молоко корисне для кісток і росту дитини. Однак, велика кількість натрію і тваринного білка призводять тіло дитини у стан метаболічного ацидозу, тобто його кров стає кислою. Щоб якось компенсувати це, організм витягує мінерали з кісток – мінерали володіють високою здатністю до дії лугів, – після чого вони виводяться з організму з сечею. Чим більше дитина вживає молочних продуктів, тим слабкіше стають його кістки.
Молоко може викликати залежність

Казеїн, головний білок молока, викликає психологічну залежність. У дорослих це відбувається так: чим більше сиру ти їси, тим більше його тобі хочеться. Коли дитина їсть або п’є молочні продукти, в її мозку утворюються казоморфіни. Ці, подібні опіатам, речовини призводять до ейфорії, викликаючи психологічну залежність від молока. І єдиний спосіб розірвати це порочне коло – повністю виключити молочне з раціону.

Казеїн – сильний канцероген

Автор «Китайських досліджень», доктор Колін Кемпбелл, після десятиліть лабораторних досліджень виявив, що казеїн – потужний пособник раку. За рахунок збільшення і зменшення дози казеїну в їжі він міг буквально «вмикати» і «вимикати» розвиток раку.

Хвороби серця

Молочні продукти забезпечують високий рівень насичених жирів і холестерину, які відомі як причини атеросклерозу. Це призводить до хвороб серця.

Людина відзначилася

Люди, єдиний біологічний вид, який п’є молоко іншого біологічного виду, а також єдиний вид, який продовжує пити молоко після закінчення періоду грудного вигодовування.

Добавки в молоці

Молоко, крім того, що воно з самого спочатку нездоровий продукт, який сприяє розвитку хвороб, потрапляє до нас «збагаченим» пестицидами, антибіотиками, гормонами, стероїдами, важкими металами та іншими токсинами, які вигодовуються коровам з метою збільшити виробництво ними молока.

У 70% населення Землі непереносимість молока. Той факт, що все більше людей, які відмовляють собі в молоці, забувають про хворобливий стан ШЛУНКОВО-кишкового тракту, показує нам, що людське тіло не пристосоване для вживання молока.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий