Главная / Новости / Общество / Невже і тут обман? Космічні цифри прихильників Зеленського на його сайті виявилися фейком?

Невже і тут обман? Космічні цифри прихильників Зеленського на його сайті виявилися фейком?

Користувачі помітили, що лічильник на сайті «Команди Зеленського» поводиться дивно

Усього за два дні на сайті «Команди Зеленського» набралося 200 тисяч охочих вступити в цю саму команду. Проте лічильник людей, які заповнили відповідну анкету, не пов’язаний зі справжньою кількістю зареєстрованих. На оприлюднену на головній сторінці сайту цифру впливає прописаний веб-майстрами скрипт.Користувачі помітили, що лічильник на сайті «Команди Зеленського» поводиться дивно, а саме — збільшується стабільно на 130-150 пунктів на хвилину, незалежно від часу доби, навіть о третій годині ночі.

Читайте также   На что обратить внимание при дизайне квартиры трехкомнатной?

 

За словами веб-майстрів, лічильник збільшується від спеціального запиту, а на сервері відповідає скрипт, який збільшує число, ніяк не пов’язане із заповненням анкет.

«Такими цифрами підтримки не може похвалитися жоден український політик. Адже йдеться не про лайк, а про реєстрацію — бажаючий вступити повинен надати свої контактні дані, а на це згоден не кожен, та й часу це займає більше, ніж просто лайк», — зазначив блогер Ігор Бігман.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий