Главная / Новости / Экономика / Скільки коштуватимуть вибори в Україні цьогоріч: названо сумму

Скільки коштуватимуть вибори в Україні цьогоріч: названо сумму

ЦВК затвердила кошторис президентських та парламентських виборів

Сьогодні Центральна виборча комісія затвердила кошториси за бюджетними програмами щодо проведення виборів Президента України та Верховної Ради цього року.Відповідні рішення ухвалено на засіданні ЦВК у четвер.

Зокрема, ЦВК затвердила кошторис за бюджетною програмою “Проведення виборів Президента України” на 2019 рік на суму 2 млрд 354 млн 880 гривень.

Крім того, затверджено кошторис за бюджетною програмою “Проведення виборів народних депутатів України” на 2019 рік на суму 1 млрд 949 млн 620 гривень.

выборы

Також ЦВК затвердила цьогорічний кошторис за програмою “Функціонування Державного реєстру виборців” на суму 223 млн 539 тис. 600 гривень.

Водночас на засіданні затверджено і кошторис видатків Центральної виборчої комісії на підготовку та проведення виборів Президента 31 березня на суму 266 млн 30 тис. 808 гривень.

Читайте также   В Украине резко подорожает алкоголь: как и почему изменятся цены на водку, виски и коньяк

Раніше також повідомлялося про те, що українцям в Росії для того, щоб проголосувати на майбутніх виборах Президента України, потрібно буде їхати в сусідні з Росією країни.

Виборчі дільниці, які до українських виборів відкривалися в дипломатичних представництвах України в Російській Федерації – перестали працювати і не є діючими надалі.

Українцям, які живуть і працюють в Росії, які захочуть взяти участь в голосуванні, потрібно буде для цього їхати в Грузію, Казахстан або Фінляндію.

Про це йдеться в рішенні ЦВК, яка прийняла його після розгляду відповідного подання Міністерства закордонних справ України.

Так відомо, що закордонними дипломатичними установами України доручено опублікувати повідомлення в мас-медіа, доступних українцям в Росії, не пізніше, ніж на п’ятий день після отримання цього розпорядження.

Читайте также   В Украине снова подорожает хлеб и мясо: эксперт назвал причину

Відомо, що виборча дільниця в Фінляндії буде знаходиться в українському посольстві за адресою: Гельсінкі, вул Ваханіітунтіе 9. У Казахстані – в нашому посольстві, розташованому в Астані, по вул. Кенесари, 41. А в Грузії – в приміщенні посольства України в Тбілісі на проспекті Іллі Чавчавадже, 76 Г.

Згідно із законодавством, виборча кампанія триватиме 90 днів.

Так дата початку 31 грудня 2018 року. До 3 лютого 2019 року включно ЦВК прийматиме документи від кандидатів у президенти. До 8 лютого включно повинна пройти реєстрація кандидатів. Після цього буде оголошено остаточний і офіційний список претендентів на пост глави держави.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий