Зараз чимало зірок – Ольга Сумська з Віталієм Борисюком, Віктор Павлік з дружиною Катею – відпочивають і виступають у готелі в Яремче. Разом з ними Ніна Матвієнко з сім’єю. У ресторані вона трепетно звернулася до головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного – зізналася в любові та вклонилася.

Ніна Матвієнко захотіла заміж за Залужного

Любий Валерій Федоровичу, я вас дуже люблю. Я горжуся вами. Я кожну сторіночку переглядаю, де ви говорите. Я не знаю чому, але ви мені стали дуже близьким. Як би я була трошечки молодшою, я б вийшла за вас заміж. Але я виходжу заміж за вашу любов до Батьківщини, за вашу мудрість. За те, що ви любите сьогодні наших хлопців, що ви їм допомагаєте, що ви не тільки тил, а й опора нашого сьогодення. Вклоняюся вам,
– промовила Ніна Матвієнко зі сльозами на очах.Як з’ясувалося, це відео передали Валерію Залужному. Слова і переживання народної артистки його розчулили, тож він записав підбадьорливий ролик у відповідь.

«Ніно Митрофанівно, мені дуже приємно. Надприємно. Дуже вам дякую за підтримку. Ви – велика молодець, ви для нас зразок. Саме таких, як ви, ми захищаємо. Дуже-дуже вам дякую. Тримайтеся, будь ласка», – сказав головнокомандувач ЗСУ на камеру.

Теплу реакцію Ніни Матвієнко зняла донька Тоня. «Він такий гарний і зовсім інший. Молодий який, Господи», – вигукнула співачка та навіть обійняла телефон, на якому дивилася відео.