Главная / Новости / Политика / Одразу 20 країн націлились вислати російських дипломатів – ЗМІ

Одразу 20 країн націлились вислати російських дипломатів – ЗМІ


Ряд іноземних ЗМІ повідомили, що країни ЄС та США націлені радикально проти Кремля. Очікується, що скоро Росія прийматиме своїх дипломатів, які видворять з різних куточків світу.

Сьогодні, 24 березня, стало відомо, що після заяви британського прем’єра Терези Мей про причетність Росії до отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, країни ЄС дійшли до певного висновку.За даними різних джерел, знайомих з ситуацією, близько 20 країн готові наслідувати приклад Великої Британії та вислати геть російських дипломатів. Крім того, Рада безпеки США також закликала Дональда Трампа вислати російських дипломатів. Про це повідомив телеканал CNN.

Читайте также   Зеленская появилась на публике в элегантном образе. Фото

Видання The Times відзначило, що скоординовані дії можна очікувати вже з понеділка, 26 березня. Як зазначалось раніше, ЄС вирішив спочатку відкликати на 4 тижні свого посла з Росії Маркуса Едерера.

Крім того, у The Telegraph оприлюднили інформацію про те, що Франція, Польщя, Литва та ще дві країни розглядають питання про видворення російських дипломатів. Тим часом агентство Bloomberg заявило, що відповідне рішення наразі приймає Чехія.

Як повідомлялось раніше, британський прем’єр-міністр Тереза Мей поділилась з представниками ЄС розвідданими щодо «справи Скрипаля». Вони вказують на те, що Кремль причетний до отруєння екс-шпигуна та його дочки. Як відомо, наразі постраждалі знаходяться у комі.

Читайте также   Верховный суд рассмотрит иск об отмене санкций против каналов Медведчука

Тим часом Росія дала дзеркальну відповідь Великій Британії, виславши британських дипломатів. Москва також заперечує всі звинувачення в свою сторону. До слова, у Росії раніше звинуватили Скрипаля у шпигунстві на користь королівства.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...