Главная / Новости / Политика / Олена Зеленська вперше з’явилася на публіці після скандалу: сміялася з виступу президента

Олена Зеленська вперше з’явилася на публіці після скандалу: сміялася з виступу президента

Дружина президента України Володимира Зеленського вперше за тривалий час  з’явилася на публіці. Перша леді Олена Зеленська потрапила в об’єктиви камер, перебуваючи серед слухачів на форумі «Ялтинська європейська стратегія» (YES), який проходив у Києві.Зокрема, на відео показали реакцію дружини президента на виступ Володимира Зеленського, яке відрізнялося численними жартами і місцями було досить неформальним. І слід зауважити, що перша леді веселилася та сміялася над дотепами власного чоловіка разом з усією аудиторією.Читайте также   Порошенко заснув просто на засіданні суду (відео)


Нагадаємо, що Володимир і Олена Зеленська 2 вересня вперше відвели свого 6-річного сина Кирила в школу. Тоді подружжя негативно поставилися до того, що в об’єктиви камер міг потрапити їхній син Кирило і попросили пресу його не знімати. Особливо негативно на журналістів відреагувала дружина президента – вона закрила рукою камеру і штовхнула представника ЗМІ.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий