Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Пальчевський розповів чи посадять Порошенка: «На сьогоднішній день шанси…»

Пальчевський розповів чи посадять Порошенка: «На сьогоднішній день шанси…»

Українці в останні дні спостерігають неймовірний калейдоскоп подій: затримали Грымчука, виклики Порошенко в ГБР, випади Портнова проти екс-гаранта та інше.Про те, чому так відбувається, розповів Андрій Пальчевський у своєму інтерв’ю Вадиму Герасимовичу на каналі Politeka online.Андрій Пальчевський

Андрій Пальчевський

Андрій Іванович окреслив політичне майбутнє, якої очікує на Петра Олексійовича:

«На сьогоднішній день шанси, що Порошенка посадять 65 на 35, на користь того, що посадять. Він не втримає…»

Про це можна судити з того, що голос Порошенка, нарівні з тим дзвінким і гучним, яким був раніше, зараз звучить, «як миша під віником». Порошенко почав здавати навіть фізично, адже Портнов його заганяє за всіма параметрами.

«Оточення Порошенка почало відчувати, що кільце затягується і затягнеться. Президент Зеленський буде головним задьоргувачем цього кільця. Зараз з’ясується, що це Порошенко порушив Мінські домовленості.» Президент України, Петро Порошенко

Президент України, Петро Порошенко

Пальчевський впевнений, що саме Свинарчук згубив Порошенка.

«Він виростив Свинарчука собі на погибель. Саме з його черепа виповзла та сама отруйна змія у вигляді білявки, з якою він гуляв».

Олег Гладковський (Свинарчук)

Олег Гладковський (Свинарчук)

Андрій Іванович впевнений, що Портнов — людина великого розуму.

«Це не тільки лиса, але і світла бошка. Юлія Тимошенко не помітила цих амбіцій свого часу. Він санітар лісу, він довбає в одну точку і дістає личиночку, що там ховається. Він реально оголосив війну Порошенку. Порошенко — абсолютне зло для України.»

Андрій Портнов

Андрій Портнов

Тепер Зеленський знаходиться у вигідному положенні, тому що можна списувати невдачі «на ворога». Щоб Зеленський вирішив питання, йому потрібно буде йти на компроміси і перед ним буде стояти дилема.

«Зеленський під впливом порадників вибрав більш яструбину тактику. Вона дає голоси і повагу, але чи вирішимо ми проблему? Перед президентом завжди будуть спокуси. Війна — це теж спокуса»

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий