«Пишаюся своєю донечкою»: матір «Пташки» з «Азовсталі» розповіла про останню розмову з нею

«Пишаюся своєю донечкою»: матір «Пташки» з «Азовсталі» розповіла про останню розмову з нею

У соцмережах Росії 16 вересня оприлюднили відео з українською полоненою, медикинею Катериною Поліщук на псевдо «Пташка», яка в травні разом із іншими медиками і військовослужбовцями ЗСУ вийшла із заводу «Азовсталь». 21-річну українку пропагандисти назвали «снайперкою «Азову».
Багато разів ці кадри переглядала її мама Світлана Поліщук, якій невідомо, де нині утримують її дитину. В коментарі «Радіо Свобода» жінка зазначила, що востаннє розмовляла з донькою чотири місяці тому, переживає, але дуже пишається нею.


За її словами, вона приглядалася до кожної деталі, прислуховувалася до кожного слова Каті на кадрах, адже голос доньки чула ще 19 травня, коли «Пташка» вийшла з «Азовсталі». Тоді у телефонній розмові вона попередила маму, що не довго не виходитиме на зв’язок, попросила триматися, чекати, вірити, любити.

«Передивилася це відео стільки разів, що навіть не можете уявити. Коли його знімали, не знаю. 19 вересня – вже рівно чотири місяці, відколи Катруся у полоні. Я пишаюся своєю донечкою, що вона так тримається, не здається», – розповіла жінка.''Пишаюся своєю донечкою'': матір ''Пташки'' з ''Азовсталі'' розповіла про останню розмову з нею

Прикметно, що на відео окупантів Катерина Поліщук відповідає лише українською. З розмови з полоненою пропагандисти подали лише кілька її фраз. Зокрема, дівчина зізналася: шкодує тільки про те, що матюкалася на одному з відео, знятих на заводі, за це їй дуже-дуже соромно перед мамою.

«Вона у мене молодчинка, я її дуже-дуже люблю. Знаю, що обов’язково повернеться додому. Це дуже мило було з її боку, що вона, перебуваючи в такому скрутному становищі, думає про те, що сказала і як я це сприйняла. Вона думає насамперед про когось, а не про себе чи свій стан», – прокоментувала це Світлана Поліщук.

''Пишаюся своєю донечкою'': матір ''Пташки'' з ''Азовсталі'' розповіла про останню розмову з нею

Жінка зазначила, що їй важко сказати, чи схудла донька, бо на ній дуже великий одяг, але «виглядає Катруся на обличчі гарно». Водночас вона не знає, коли було записане інтерв’ю. На кадрах, де йдуть жінки тримаючи руки за спиною, і серед них Катерина, – листя на дереві ще насиченого зеленого кольору.

«Що сказати, як полонені. На цьому відео підписали, що Катруся ‒ снайперка, але вони давно так пишуть. Для мене це не новина. Вона насправді давно була медикинею, і всі це знають. У Росії пишуть неправду. Вона ж навіть стріляти не вміє», ‒ наголосила Світлана Поліщук.

''Пишаюся своєю донечкою'': матір ''Пташки'' з ''Азовсталі'' розповіла про останню розмову з нею
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий