В окупованому Севастополі прогриміли вибухи, сталася стрілянина: перші подробиці

В окупованому Севастополі прогриміли вибухи, сталася стрілянина: перші подробиці

У центрі тимчасово окупованого Севастополя вранці 20 вересня пролунали вибухи. Після них містяни чули стрілянину з вогнепальної зброї.
Окупаційна «влада» поки ніяк не прокоментувала те, що сталося. Про це пише Радіо Свобода.


«Перший вибух пролунав о 04:51, він був віддалений, невиразний і не схожий на роботу системи протиповітряної оборони. Другий – пролунав о 06:05, був більш гучним, чіткішим, проте було важко визначити, з якого напрямку йде звук, при цьому диму видно не було», – пише видання з посиланням на розповідь кореспондента «Крим. Реалії» на окупованому півострові.

Журналіст також розповів, що за кількадесят хвилин після другого вибуху у місті було чути стрілянину зі стрілецької зброї.«Близько 06:45 у Севастополі, за словами кореспондента, розпочалася хаотична стрілянина зі стрілецької зброї, приблизно з району Корабельної сторони або Інкермана і тривала близько хвилини, проте хлопків цього разу чути не було», – зазначає видання.

Наразі окупаційна «адміністрація» ніяк не прокоментувала те, що сталося. Не було навіть традиційних для російських окупантів заяв про «роботу ППО», «збиті безпілотники» та «знешкоджені українські ДРГ».

Нагадаємо, вибухи на окупованому Росією півострові вже другий місяць поспіль відбуваються регулярно.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий