Главная / Новости / Происшествие / Планував із квітня: вбивця Даші Лук’яненко дав шокуючі свідчення

Планував із квітня: вбивця Даші Лук’яненко дав шокуючі свідчення

Підозрюваний у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко на Одещині 22-річний Микола Тарасов планував злочин ще у квітні 2019 року, маючи намір зґвалтувати будь-яку дитину.

У результаті його вибір припав на сусідську дівчинку. Про це свідчать дані, розміщені у Реєстрі судових рішень, передає «РБК-Україна«.Так, Тарасов зізнався, що на ґрунті постійної сексуальної незадоволеності вже давно замислювався про зґвалтування саме малолітньої дитини. Дашу він обрав, оскільки був добре з нею знайомий і легко міг реалізувати злочинний умисел через те, що знав її звичний маршрут.

«У червні 2019 року, точний час досудовим розслідуванням не встановлено, вибрав останню жертвою свого злочинного діяння і почав виношувати план щодо реалізації його здійснення», — зазначено у рішенні суду.

Читайте также   49 ударов ножом. Кто зарезал преподавателя вуза в Харькове и его девушку в их собственной квартире

Підозрюваний розповів правоохоронцям, що запросив дівчинку у двір, однак вона відмовилася. Тоді він силоміць затягнув дитину у господарське приміщення, де побив кулаками і заткнув рот пакетом. Переконавшись, що дівчинка втратила свідомість, Тарасов мав намір її зґвалтувати.

Однак, за словами підозрюваного, через «емоційне перезбудження» у нього не було ерекції. У зв’язку з цим із метою приховати свій злочин Тарасов вирішив убити Дашу, завдавши їй рани в шию гострим предметом.

«Бажаючи познущатися з дитини, Тарасов цинічно помістив її тіло в нечистоти у вигрібній ямі», — зазначено у документі. Після цього підозрюваний спалив одяг дівчинки і зачистив місце злочину.

Вбивця Даші Лук'яненко

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий