Порошенко «ганебно увірвався в ефір»! Гендиректор «1+1» Ткаченко заявив, що канал подасть в суд проти Порошенка

Порошенко «ганебно увірвався в ефір»! Гендиректор «1+1» Ткаченко заявив, що канал подасть в суд проти Порошенка

Гендиректор групи «1+1 media» олігарха Ігоря Коломойського Олександр Ткаченко заявив, що телеканал подасть в суд на президента Петра Порошенка «за минулі звинувачення на адресу каналу» та після того, як він «ганебно увірвався в ефір приватної кампанії, користуючись статусом глави держави».
Про це він написав у Facebook.


Ткаченко прокоментував появу Порошенка в ефірі програми «Право на владу» — гендиректор «1+1» підкреслює, що кандидатів у президенти на ефір не запрошували.

«Ефір «Право на владу». Все, як зазвичай, — запрошені гості, не кандидати (!), експерти, з різних сторін. І раптом за кілька хвилин до ефіру, з’являється представник АП — В.Горковенко біля воріт студії. Починає світську бесіду з адміністратором. І тут без мигалок і охорони у двір дер студії Довженка під’їжджають дві машини і виходить сам президент.При чому не зовсім зрозуміло, в якому він тут статусі — кандидата або президента. Але, як розумієте, при його вигляді і охоронців УДО — всі в шоці. Він каже — прийшов на дебати. Тобто таки як кандидат? Або ..?

При цьому він точно знає, що його опонент — Зеленський — у цей момент вже перебуває в Парижі, в переддень завтрашньої зустрічі з президентом Франції -Макроном. Оскільки і СБУ, і МЗС все таки ще під контролем — президента. Його впускають до студії. А що робити? Статус президента ніхто не відміняв», — написав гендиректор каналу Коломойського.

Він додав, що програма «Право на владу» усі тижні виборчої кампанії запрошувала Порошенка в ефір.

«У відповідь — мовчанка. Більше того, у відповідь — заборона з боку людини, яка стояла біля студії — Горковенка — представникам президента приходити до нас в студію, а коли припекло, він навіть начебто командував главою фракції БПП — Герасимовим — летіти терміново з Маріуполя на ефір, щоб спровокувати конфлікт недопуску в студію, коли його вже не чекали», — заявив гендиректор «1+1».

За його словами, після того, як Порошенко «ганебно увірвався в ефір приватної кампанії без запрошення, користуючись статусом глави держави, і не збирався йти…», не інакше, як на позов до суду від каналу він не заробив.

«Чекайте — в понеділок. У тому числі і за минулі звинувачення на адресу «1+1″. У країні, яка стряхне з себе вашу брехню, — це вже буде можливо. Пішов зворотний відлік — ще 9 днів залишилося», — написав Ткаченко.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий