Главная / Новости / Политика / Порошенко “негайно повернувся” з Туреччини і прокоментував підозру (відео)

Порошенко “негайно повернувся” з Туреччини і прокоментував підозру (відео)


Експрезидент України Петро Порошенко скасував декілька міжнародних зустрічей і був змушений “негайно повернутися” в Україну після повідомлення ДБР про передачу підозри щодо нього в Генеральну прокуратуру.

Відповідну заяву експрезидент зробив на своїй сторінці у соцмережі Twitter.Так, Петро Порошенко сьогодні, 18 листопада дав коментар журналістам в аеропорту “Київ” імені Сікорського.

Він пояснив, що повернувся з Туреччини, де перебував із візитом, був вимушений скасувати декілька зустрічей і негайно повернутися в Україну. Порошенко назвав підозру провокацією, а справу юридично нікчемною.

Читайте также   Зеленский созвал новое заседание СНБО из-за угроз нацбезопасности: названа дата

“Ця справа не має юридичної ваги, це зрозуміло навіть юристу-першокурснику. З неї навіть кури сміються… Звинувачувати п’ятого президента України в захопленні державної влади – це смішно. Може, вони мають на увазі часи Януковича, і пан Труба з паном Портновим вирішили захищати Януковича… Важливо знайти замовників і організаторів цієї провокації. Мета її – залякати нашу команду. Мета її – зупинити нашу боротьбу за європейське та євроатлантичне майбутнє України. Хочу наголосити: нічого у вас не вийде!”, – заявив п’ятий президент України.

Читайте также   Порошенко в Раде назвал "г@вном" вакцину "ковишилд", которой прививают украинцев

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...