Главная / Новости / Общество / Порошенко пожертвував мільйони. Дізнайтеся, на ЩО!

Порошенко пожертвував мільйони. Дізнайтеся, на ЩО!Три мільйони гривен на організацію міжнародного конкурсу проектів на кращу пропозицію Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні – Музею Революції Гідності виділила всеукраїнська БО «Благодійний фонд Порошенка».

Про це глава держави написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Для реалізації проекту 17 листопада Міністерство культури України, організатор Конкурсу «Hossbach Lehmhaus GbR [phase eins]» та ВБО  «Благодійний фонд Порошенка» підписали Меморандум про співпрацю.«Ми маємо зберегти пам’ять про людей, які змінили хід історії і в Україні, і в Європі, і в світі. Цей проект — один із тих, які об’єднують націю задля майбутнього України!», — йдеться в повідомленні.

Порошенко закликав усіх небайдужих взяти участь в обговоренні проекту, особливо важливою є думка членів родин Героїв Небесної Сотні.

Читайте также на NewNews:   В чем уникальность жилого комплекса "Лесной квартал"

У свою чергу користувачі погодилися з тим, що ті. Хто поклав життя на Майдані, повинні назавжди залишитися в пам’яті українців, але вважають: найкращим вшануванням подвигу цих людей буде подолання корупції, побудова сильної держави та закінчення війни на Донбасі.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в TelegramДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *