Июнь 25, 2018
Главная / Новости / Украина / РАБИНОВИЧ УДАРИЛ ПО ВЛАСТИ ЕВРОПОЙ

РАБИНОВИЧ УДАРИЛ ПО ВЛАСТИ ЕВРОПОЙ

Рабинович

Народный депутат Украины, председатель подкомитета ВР по правам человека и лидер партии «За життя» Вадим Рабинович опубликовал открытое обращение к руководителям европейских институций Дональду Туску, Жан-Клоду Юнкеру, Мартину Шульцу, а также к руководителям дипломатических представительств стран Евросоюза в Киеве по поводу резонансного заявления министра культуры Украины Евгения Нищука.

Как известно, в прямом эфире на телеканале ICTV он заявил об отсутствии «украинской генетики» у жителей южной, центральной и восточной части Украины, назвав их «завезенными людьми», что вызвало настоящую бурю в украинском обществе. Позднее министр заявил, что «его неправильно поняли».

Вадим Рабинович расценил заявления Нищука как оскорбление полноправных граждан Украины и попытку охарактеризовать их как граждан «второго сорта», «недолюдей» и охарактеризовал такую риторику как «человеконенавистническую, фашистскую и разжигающую межнациональную вражду».

В связи с этим Вадим Рабинович призвал руководителей евроинституций и дипломатов прекратить все официальные отношения с Министерством культуры и его руководителем, а также исключить участие Нищука в любых европейских мероприятих как на территории Украины, так и на территории стран объединенной Европы. Депутат также призвал европейские государства официально отреагировать на заявление министра культуры на уровне руководства Украины.

Как известно, ранее Вадим Рабинович высказался за введение в Уголовно-процессуальный кодекс Украины  статьи об уголовной ответственности «за стравливание Востока и Запада Украины», а также призвал «объединиться всех – и донецких шахтеров, и хлопцев с полонины, вне зависимости от того, кого называют «ватниками» и «бандеровцами», сесть за стол переговоров – и спасать страну от развала».

 

Приводим открытое обращение Вадима Рабиновича к руководителям евроинституций и дипломатам полностью на языке оригинала.

Президентові Євросоюзу п. Дональду Туску,

Голові Єврокомісії  п. Жан-Клоду Юнкеру,

Президентові Європарламенту п. Мартіну Шульцу,

керівникам дипломатичних представництв

держав Євросоюзу в Україні

 

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

народного депутата України, голови підкомітету Верховної Ради України з прав людини

Вадима Рабіновича

 

Вимушений звернути вашу увагу, високоповажні дипломати, на доволі резонансну заяву, що прозвучала у прямому ефірі телеканалаICTV 22 листопада 2016 року з вуст міністра культури України Євгена Ніщука.

Читайте также на NewNews:   Сутки в ООС: 30 обстрелов, трое раненых

Він стверджував, що у містах та селищах півдня, центру та сходу України проживають «завезені люди» з «відсутньою українською генетикою», зокрема, маючи на увазі та називаючи «схід та південь України», Донбас, а також міста Запоріжжя, Черкаси тощо.

По суті, кваліфікація повноважних громадян України — мешканців означених населених пунктів та територій країни – озвучена міністром українського Уряду як громадян «другого сорту», «недочоловіків» і є за своєю суттю людиноненависницькою, фашистською та такою, що розпалює міжнаціональну ворожнечу.

Звертаю вашу увагу, що вперше за всі роки Незалежності України з вуст урядовця, повноважної особи вищого щабелю української влади прозвучали  подібні людиноненависницькі визначення, що викликали чималий негативний резонанс та широке обурювання у суспільстві. Прикро, що такого роду заява звучить  у країні, що задекларувала напрямок свого руху до демократичних принципів об’єднаної Європи та пріоритета прав людини, з вуст міністра культури, який за своїми прямими повноваженнями має сприяти взаєморозумінню та міжнаціональному діалогу в країні

Я звертаюсь до керівників усіх головних європейських інституцій, я звертаюсь до голів дипломатичних відомств в Україні : вимагаю припинити будь-які контакти на офіційному рівні з керівником Міністерства культури України паном Ніщуком, а також заборони участі для нього у будь-яких офіційних заходів європейських інституцій, що відбуваються не тільки на території України, а й безпосередньо у країнах об’єднаної Європи. Я також вимагаю реакції урядів країн об’єднаної Європи на людиноненависницьке висловлювання члена українського уряду на дипломатичному рівні на адресу керівництва української держави.

Запевнюю вас у своїй повазі та відданості пріоритетам прав людини та важливості демократії у суспільстві на засадах рівності та толерантності.

Источник: «ТТ«

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *