Главная / Новости / Общество / «Розчарував виборців»: українці виступили за негайну відставку Зеленського

«Розчарував виборців»: українці виступили за негайну відставку Зеленського

На сайті президента України 22 травня зареєстрована електронна петиція за відставку Володимира Зеленського.

Станом на 12:40 четверга, 23 травня, її підписали більше 15 тисяч українців. У петиції йдеться, що дії нового глави держави розчарували народ.

«Шановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваше обличчя зовсім не об’єднує більшість українців, яку мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання й інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші Ваші заяви й дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію», — йдеться в зверненні автора петиції Максима Безрука.«Користуючись відсутністю змістовних обіцянок народу, Ви почали приписувати народної волі власні примхи. Складається неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!» — говорить електронний документ.

"Розчарував": українці виступили за негайну відставку Зеленського

Крім того, на сайті є друга петиція — «Відставка президента України Володимира Зеленського в разі невиконання своїх обіцянок» протягом 6 місяців. Поки що вона набрала понад 2,5 тисячі голосів.

Читайте также   Старі меблі, червоні килими і жодного натяку на розкіш: батьки Зеленського відкрили українцям двері у свій дім

"Розчарував": українці виступили за негайну відставку Зеленського

Зазначимо: для того, щоб петиція вирушила на розгляд, її повинні підписати не менше 25 тисяч осіб протягом трьох місяців.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий