Главная / Новости / Общество / «Розчарував виборців»: українці виступили за негайну відставку Зеленського

«Розчарував виборців»: українці виступили за негайну відставку Зеленського

На сайті президента України 22 травня зареєстрована електронна петиція за відставку Володимира Зеленського.Станом на 12:40 четверга, 23 травня, її підписали більше 15 тисяч українців. У петиції йдеться, що дії нового глави держави розчарували народ.«Шановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваше обличчя зовсім не об’єднує більшість українців, яку мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання й інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші Ваші заяви й дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію», — йдеться в зверненні автора петиції Максима Безрука.

Читайте также   Немає грошей на зуби: терорист Гіркін поскаржився на злидні (відео)


Володимир Зеленський

«Користуючись відсутністю змістовних обіцянок народу, Ви почали приписувати народної волі власні примхи. Складається неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!» — говорить електронний документ.

"Розчарував": українці виступили за негайну відставку Зеленського

Крім того, на сайті є друга петиція — «Відставка президента України Володимира Зеленського в разі невиконання своїх обіцянок» протягом 6 місяців. Поки що вона набрала понад 2,5 тисячі голосів.

Читайте также   Нагадав про обіцянку: до Зеленського звернувся курсант, який вижив у авіакатастрофі під Чугуєвом

"Розчарував": українці виступили за негайну відставку Зеленського

Зазначимо: для того, щоб петиція вирушила на розгляд, її повинні підписати не менше 25 тисяч осіб протягом трьох місяців.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий