Главная / Новости / Политика / “Син патріота не знає української мови?”: мережу обурило відео з молодшим сином Порошенка

“Син патріота не знає української мови?”: мережу обурило відео з молодшим сином Порошенка

У соціальній мережі “Фейсбук” користувачі активно поширюють відео, відзняте 12 серпня у Києві під час пікету Державного бюро розслідувань.

На ролику – молодший син Петра Порошенка Михайло, який брав участь у пікеті.

Хлопця, який російською мовою пояснює, чому прийшов на пікет, запитують: “Скажіть, а батько не лає вас за те, що розмовляєте російською?”.“Звичайно, ідеально було б говорити українською…але так, я спілкуюсь російською”, – відповідає Порошенко-молодший російською мовою.

Михайло Порошенко російською наголошує, що українська – ближча його серцю, ніж російська, але він таки говорить російською.

Читайте также   Психолог оценила способность Зеленского выдержать многочасовой пресс-марафон

Коментарі соцмереж:

“Добре, що українці – мудра нація і розпізнали під*раса за 5 р.”

“Чи міг такого сина виховати щирий патріот України? Чи такого сина могла виховати тiльки хитра, підступна барига, яка одягла вишиванку заради того, щоб пограбувати вас?”

“Ось вам пєтіна і віра, і мова!”

“Брехло Олексійович вирішив, що для дітей “справжніх патріотів” укрмова нафіг не потрібна, в пріоритеті – раша і інгліш. А ви, 8%, ідіть за нього плакатами махати”

“Діти “націоналіста” не змогли осилити вивчення “рідної” мови… Ото “націоналіст” прищепив любов до рідної мови, землі…”

Читайте также   "Ніколи цього не допущу!" Зеленський терміново звернувся до українців через війну

“Ну ось, петруха, всьо пропало, нас вичіслєлі! Ось тобі й маєш, мова-віра – камсамол, тобто томос”

“Який тато, такий і синок”

“Порохоботи, може, вам і цього замало? Коли ви, нарешті, прозрієте і зрозумієте, що ваш “ідол” до патріотизму жодного стосунку не мав і не має? І припиніть виправдовуватись, скиглити в коментарях, вмикайте здоровий глузд і логіку…Україна – понад усе!”


Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...