Главная / Новости / Политика / “Син патріота не знає української мови?”: мережу обурило відео з молодшим сином Порошенка

“Син патріота не знає української мови?”: мережу обурило відео з молодшим сином Порошенка

У соціальній мережі “Фейсбук” користувачі активно поширюють відео, відзняте 12 серпня у Києві під час пікету Державного бюро розслідувань.На ролику – молодший син Петра Порошенка Михайло, який брав участь у пікеті.Хлопця, який російською мовою пояснює, чому прийшов на пікет, запитують: “Скажіть, а батько не лає вас за те, що розмовляєте російською?”.

“Звичайно, ідеально було б говорити українською…але так, я спілкуюсь російською”, – відповідає Порошенко-молодший російською мовою.

Михайло Порошенко російською наголошує, що українська – ближча його серцю, ніж російська, але він таки говорить російською.

Читайте также   МОЗ прогнозує дворазове збільшення випадків COVID-19, ніж восени

Коментарі соцмереж:

“Добре, що українці – мудра нація і розпізнали під*раса за 5 р.”

“Чи міг такого сина виховати щирий патріот України? Чи такого сина могла виховати тiльки хитра, підступна барига, яка одягла вишиванку заради того, щоб пограбувати вас?”

“Ось вам пєтіна і віра, і мова!”

“Брехло Олексійович вирішив, що для дітей “справжніх патріотів” укрмова нафіг не потрібна, в пріоритеті – раша і інгліш. А ви, 8%, ідіть за нього плакатами махати”

“Діти “націоналіста” не змогли осилити вивчення “рідної” мови… Ото “націоналіст” прищепив любов до рідної мови, землі…”

Читайте также   Протести ФОПів під Радою: травмовано 3 активістів та 18 поліцейських, відкрито дві справи

“Ну ось, петруха, всьо пропало, нас вичіслєлі! Ось тобі й маєш, мова-віра – камсамол, тобто томос”

“Який тато, такий і синок”

“Порохоботи, може, вам і цього замало? Коли ви, нарешті, прозрієте і зрозумієте, що ваш “ідол” до патріотизму жодного стосунку не мав і не має? І припиніть виправдовуватись, скиглити в коментарях, вмикайте здоровий глузд і логіку…Україна – понад усе!”Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий