Главная / Новости / Общество / Здоровье / Смертельна робота: 5 професій, що провокують рак

Смертельна робота: 5 професій, що провокують ракФахівці проаналізували умови роботи різних професій і зробили свої висновки. Виявилося, що навіть звичайна, на перший погляд, робота може спровокувати виникнення злоякісної пухлини.

Список онкогенних професій:


Майстер миникюру

Симбіоз з токсичних випарів лаку і пилу, який все-таки є у більшості салонів, підвищує ризик появи пухлин. Майстер вдихає в день неймовірну кількість отруйних парів. У приміщенні обов’язково повинна бути добре працююча вентиляція, а майстрам потрібно одягати маски.

Офісний працівник

Гіподинамія дуже небезпечна проблема. Чим менше людина рухається, тим більше шансів захворіти на рак. Офісні співробітники більшу частину дня проводять в положенні сидячи, а це збільшує ризики онкології на 20-30%. Намагайся якомога частіше вставати з офісного стільця, ходити по сходах, робити розминку, просто потягатись.

Читайте также   В Конгрессе США анонсировали подготовку импичмента Байдена вслед за Трампом

Перукар

Всі професії, пов’язані з хімічними речовинами, автоматично наближають людину до страшних хвороб. Перукарі постійно контактують з отруйними матеріалами. Доведено, що деякі види фарб збільшують ризик розвитку раку молочної залози і сечового міхура.

Стюардеса

Красива і витончена професія може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. Радіація під час польоту висока, що провокує розвиток пухлин, починаючи від раку молочної залози та закінчуючи раком матки, органів всього ШКТ.

Читайте также   Прогноз для Украины на неделю: правительство может уйти в отставку

Нічна зміна

Є ряд професій, при чому їх чимало і без них важко обійтися, які передбачають позмінний розподіл робочого часу. Робота вночі небезпечна з різних причин. Одна з них це ризик розвитку раку. У темний час доби наш організм повинен відпочивати, такі біоритми закладені природою. Будь-яке неспання, тим більше при яскравому штучному освітленні, порушує важливі процеси в тілі.

Крім означених професій в список потрапили слюсарі, фермери, шахтарі та навіть космонавти.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...