Главная / Новости / Происшествие / Смертельна трагедія на полігоні “Широкий лан”: як і чому стався вибух

Смертельна трагедія на полігоні “Широкий лан”: як і чому стався вибухСтало відомо про страшну смерть українського бійця на військовому полігоні

Як повідомляється, військовий загинув в результаті пожежі на полігоні “Широкий лан” під Миколаєвом.

“На 235-му загальновійськовому полігоні в результаті порушення правил безпеки при використанні печі в нічний час сталася пожежа, в результаті якого один військовослужбовець отримав травми, не сумісні з життям, сім отримали опіки різного ступеня”, – повідомили у прес-службі штабу.

Примітно, що напередодні трагедії на полігоні була нібито проведена перевірка пожежної безпеки, яка не виявила ніяких порушень.За фактом пожежі і загибелі військового вже відкрите кримінальне провадження.

У той же час, радник президента України Юрій Бірюков впевнений, що причиною пожежі були саме порушення правил.

“Графік роботи опалювача, журнал обліку, інструкції, журнал обліку журналу інструкцій. Ми дуже любимо тролити армію за її “настанови” і за її “паперовість”. Десь в цій купі інструкцій було написано, що не можна з пластикової пляшки лити бензин в буржуйку”, – нагадав він.

Читайте также на NewNews:   Українські військові взяли під повний контроль населений пункт на Світлодарській дузі

Він підкреслив, що за попередніми даними Військової служби правопорядку, учасники інциденту були тверезі.

“Згасла буржуйка, хлюпнула з пляшки рідина, в глибині грубки ще щось жевріло, спалах, на опалювачі загоряється одяг, він починає бігати по намету, другий вихід завалений речами, перекидає пляшку, перекидає буржуйку, вибух”, – додав радник президента.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram