Строк треба давати: росіяни звіріють через премію фільму про АТО в Росії

Строк треба давати: росіяни звіріють через премію фільму про АТО в Росії

Росіяни різко висловилися про нагородження фільму про українських військових
Литовсько-російський фільм Беати Бубенець “Політ кулі” про українських військових на Донбасі був нагороджений призом “Лавр” в номінації “Арт-фільм” на міжнародному фестивалі документального кіно “Артдокфест” в Москві.


І хоча показ картини раніше був зірваний прихильниками “ЛНР/ДНР”, сама церемонія нагородження пройшла на закритті фестивалю без ексцесів.

Нагородження фільму про бійців добровольчого українського батальйону “Айдар” спровокувало ряд їдких заголовків в росЗМІ та хвилю обурення росіян в коментарях.Російські ЗМІ назвали стрічку “фільмом, який героїзує батальйон українських радикалів”.

Коментатори в соціальних мережах запропонували режисерові “дати срок” замість нагороди. Росіян дуже турбує, як же вони тепер будуть дивитися в очі жителям Донбасу.

Раніше повідомлялося, що в рамках фестивалю “Артдокфест” в Москві чотири члени руху SERB зірвали показ фільму “Політ кулі” про українських бійців на Донбасі. Порушники розпилили пахучу рідину в залі. У результаті, організаторам фестивалю довелося відмінити показ іншого фільму про війну на Донбасі “Війна заради миру”.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий