Главная / Новости / Общество / Танки на майданчику, а балерини в пилу: в окупованому Севастополі влаштували дивакуватий перформанс

Танки на майданчику, а балерини в пилу: в окупованому Севастополі влаштували дивакуватий перформанс

Під час відкриття форуму «Армія 2021» окупанти вирішили здивувати перформансом, але користувачі соцмереж ідеї не зрозуміли.В тимчасово окупованому Росією Севастополі під час відкриття форуму «Армія 2021» показали дивакуватий перформанс — «танковий балет».Відео оприлюднили у Мережі. Чимало користувачів спантеличені дивною задумкою організаторів — поки танки роз’їжджали на бетонному майданчику, балерини у пачках бігали в пилу на території парку «Патріот».

«Граціозний танець. Водії танків професійно управляють бойовими машинами і збройними танками, в русі синхронно виконують прийоми. Легкість з якою броньовані машини пересуваються по уявному танцполу…», — коментують ведучі на відео.

Читайте также   Дико і безчесно, – Ігор Кондратюк вимагає заборонити концерти російських зірок


У коментарях до відео користувачі не зрозуміли ідеї такого перформансу:

  • «Танки на бетонному майданчику, а балерини в пилу бігають. Пріоритети».
  • «Насправді це цілком логічний крок по запровадженню у масову свідомість оруеловської тези «війна — це мир». Маневри бойових машин пов‘язуються з красою, музикою, танцями, розвагами».
Читайте также   Ляшко зробив заяву про обов'язкову вакцинацію в Україні: але є нюанс

Зазначимо, головний майданчик форуму «Армія-2021» в Підмосков’ї, але такі ж заходи влаштовують й в інших військових округах. Відкриття форуму у Севастополі відбулося 27 серпня.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий