У мережі з’явився останній знімок померлого «Іванушки»

У мережі з’явився останній знімок померлого «Іванушки»
Як провів свої останні дні Олег Яковлєв
Цивільна дружина покійного екс-соліста російського гурту «Иванушки International» Олега Яковлєва вирішила перетворити його сторінку в Instagram на «меморіальну дошку».

Журналістка й радіоведуча Олександра Куцевол опублікувала один з останніх знімків співака, зроблених незадовго до того, як він потрапив до лікарні.
На ньому Яковлєв позує в дуже незвичному образі — з пучком цибулі, кропу і петрушки в руках, підморгуючи фотографу. Судячи з усього, кадр зробили під час відпочинку за містом.


«Одна з останніх фотографій Олега Яковлєва у його телефоні. Букетик із приправ», — підписала знімок Куцевол.
Шанувальники «Іванушки» одразу ж відгукнулися у коментарях і зізналися, що їм сильно не вистачає «найдобрішої людини, що випромінює теплоту і радість», а також закликали «пронести його пісні і голос через століття».

Нагадаємо, Яковлєв помер 29 червня від двостороннього запалення легенів, ускладненого цирозом печінки. За словами близьких артиста, він пустив хворобу на самоплив і занадто пізно звернувся по лікарську допомогу.

Втім, чимало журналістів і фанатів Яковлєва не вірять у таку версію його смерті, поширюючи чутки, що насправді співак був хворий на СНІД. Вдова «Іванушки» вже пригрозила пліткарям судовим позовом за наклеп.

«Знай.ua»

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий