Главная / Новости / Мир / У Саакашвілі уражені мозок і внутрішні органи — Ясько

У Саакашвілі уражені мозок і внутрішні органи — Ясько

За її словами, у в’язниці в Ґлдані Міхеіл Саакашвілі зазнавав фізичного та психологічного насильства.Тривале голодування остаточно підірвало здоров’я ув’язненого експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі. Політик дуже ослаблений, у нього пошкоджено головний мозок та внутрішні органи.Про це заявила його кохана, нардепка від «Слуги народу» Єлизавета Ясько.

«Тиждень тому ми говорили, що його стан критичний, але навіть тоді він тримався і був у силах. Сьогодні я цих сил не побачила. Ті симптоми, про які ми почули, що пошкоджені внутрішні органи та головний мозок — це дуже страшно. Наразі я не уявляю, як за якийсь короткий час можна реабілітуватися», — сказала Ясько.

Читайте также   Росіяни залишилися без "національного добробуту": резерви РФ тануть на тлі чуток про війну з Україною


За її словами, морально Саакашвілі «тримається і продовжує бути в бойовому дусі», але дуже слабкий. Депутатка закликала зробити все можливе, аби політик вийшов на волю.

У коментарі грузинському каналу TV Pirveli Ясько заявила, що здоров’я Саакашвілі підірвали тортури, психологічний тиск та «нелюдське поводження», яких він зазнав у в’язниці.

«Його здоров’я підірвано через нелюдську поведінку, фізичне та психологічне насильство, яких він зазнав у в’язниці в Ґлдані. Я — не лікар і мені складно оцінити його стан, але я бачу, що він слабкий. Думаю, на відновлення потрібно багато часу. Важливо, щоб процес реабілітації завершився успішно і щоб він також був на свободі», — сказала вона.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий