У вас є старі бабусині ялинкові іграшки? Якщо так – вітаємо, ви потенційний багатій!

У вас є старі бабусині ялинкові іграшки? Якщо так – вітаємо, ви потенційний багатій!

На Новий рік можна не тільки витрачати гроші, а й заробляти. Якщо у вас вдома зберігаються ялинкові прикраси від бабусі, ви без п’яти хвилин мільйонер!


Яніна, яка зберігає старі ялинкові іграшки, каже:

«Зберігаю іграшки бабусі мого чоловіка. Виходить, що це приблизно 1945 рік. Я без питань продала б це за 500 гривень».Колекціонери, в свою чергу, стверджують, що 500 гривень за такі вироби — це майже що віддати безкоштовно.

Письменниця і колекціонер іграшок Лада Лузіна розповідає:

«Зараз навіть поганенька ватяна іграшка коштує доларів 50. І ціни постійно ростуть. А якщо це колекційні екземпляр, то вартість зростає до 10-15 тисяч. Наприклад, я раніше придбала іграшку за 300 гривень, зараз вона коштує в районі 10 тисяч. Швидше за все , через певний час її ціна ще зросте.

Антиквар Євгенія Таранова говорить:

«Якщо мова йде про 1940-і роки, то новорічні прикраси того часу дуже цінні. З цього історичного періоду майже нічого не збереглося — згоріло або було втрачено».

Цінну скляну іграшку можна розпізнати за ручним розписом. Лада Лузіна говорить:

«Якщо ви бачите, що іграшка 1940-х років «дивиться» на вас практично живим личком, швидше за все вона цінна».

Зверніть увагу також на «вушко», за допомогою якого іграшка чіпляється на ялинку. Її  вартість може доходити до декількох сотень гривень.

А якщо у колекції є ватні іграшки — це взагалі джек-пот! Вторгувати за таку іграшку можна мінімум кілька тисяч гривень. Варто лише викласти у соцмережу фото і бажану ціну, обов’язково знайдеться приватний колекціонер, який готовий буде купити вашу іграшку за високу плату. Колекціонери з інших країн готові віддати за наші іграшки навіть декілька тисяч доларів! На додачу — попитом користуються і старі радянські штучні ялинки та іграшкові ватні Діди Морози зі Снігуроньками.

Інша справа, чи готові ви розпрощатися з такими експонатами та пам’яттю?

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий