Увечері буде пекло: Київ завмре в одній великій пробці і покриється льодом

Увечері буде пекло: Київ завмре в одній великій пробці і покриється льодом

Затори в Києві, спричинені поганою погодою, вже досягли 9 балів, і ситуація не піде на покращення найближчим часом
За прогнозами, пробки можуть зменшитися до 7 балів по шкалі в післяобідній час, тоді як ввечері величезних заторів не уникнути.


Нагадуємо, через затори і непогоду в Києві о 6 ранку обмежили в’їзд великовагового транспорту. Проте, о 12:00 обмеження було знято. Також, Служба автомобільних доріг у Київській області закликала власників авто бути обачними під час руху.

 “Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до автовласників бути особливо уважними у період ускладнення погодних умов! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху. По можливості утримуйтесь від поїздок власним транспортом на далекі відстані під час погіршення погодних умов,”- закликали у прес-службі САД.

Просять бути обережними не лише водіїв, але й пішоходів, адже надвечір очікується, що дороги вкриє ожеледиця.

Нагадуємо, що через сніг у Києві відбулося 35 дорожньо-транспортних пригод.

Цікавим виявляється той факт, що не дивлячись на сьогоднішній погодній коллапс, середньодобова температура у Києві 16 грудня встановила рекорд. В метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського відзначають, що  за даними спостережень, “середньодобова температура у Києві 16 грудня становила +6,1°С, а це значить, що вперше за 136 років регулярних метеорологічних спостережень вона перевищила 6-градусне значення.” Надзвичайно тепла для середини грудня погода за кліматичною нормою відповідає 25-му дню жовтня.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий