Вау, яка: Олена Зеленська продемонструвала гарний образ у вишиванці з перфорацією

Вау, яка: Олена Зеленська продемонструвала гарний образ у вишиванці з перфорацією

Перша леді України у вишиванці з’явилася на зустрічі у Південній Кореїї.
Олена Зеленська сьогодні, 18 травня, у День вишиванки, опублікувала знімки із зустрічі з українською діаспорою у Сеулі.


Олена Зеленська / Фото: Instagram Олени Зеленської

Там вона постала у дуже гарній вишиванці молочного кольору від українського бренду Gunia Project з цікавою вишивкою, перфорацією і пишними рукавами.

На своїй сторінці в Instagram бренд зазначив, що орнамент на сорочці створений на основі елементів косівських кахель XX століття і чернечого рушника на Київщині XIX століття.Олена Зеленська / Фото: Instagram Олени Зеленської

Вишиванку перша леді поєднала з чорними штанями-палацо і тканинним молочним поясом ручної роботи, натхненний елементом традиційного українського одягу – крайкою.

Олена Зеленська / Фото: Instagram Олени Зеленської

Образ Олена Зеленська доповнила акуратною зачіскою і ніжним макіяжем. У вухах у неї були лаконічні золоті сережки-пусети, а на шиї – срібний кручений чокер, який наслідує форму старовинної прикраси – гривни і маленька підвіска у виглядв хрестика від згаданого вище бренду.

Олена Зеленська / Фото: Instagram Олени Зеленської

«У чому ж її «код», про який так часто кажемо? Можливо, в тому, що кожна є неповторною – як і кожна людина. І водночас – поєднує з поколіннями, співвітчизниками, однодумцями, країною, домом. Машина часу і простору, втілена в одязі.

Щось, завдяки чому ми пам’ятаємо: кожен і кожна з нас – унікальні й важливі. Як візерунок на полотні. А разом ми велика сила і взаємодопомога – у будь-яких випробуваннях, і перемога – над будь-яким нападником», –  зазначила Олена у дописі.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий