Главная / Новости / Аналитика / Мнение / “Вчорашній з’їзд «За життя» – натуральний сепарський шабаш. Достатньо послухати те, що вони говорять”, – блогер

“Вчорашній з’їзд «За життя» – натуральний сепарський шабаш. Достатньо послухати те, що вони говорять”, – блогер

“Натуральний сепарський шабаш, інакше назвати вчорашній з’їзд «Опозиційної платформи – За життя» я не можу. Достатньо послухати те, що вони говорять.

1. «Ми негайно підемо на прямі переговори». З ким – прямо не називають, але зрозуміло, що «керівництвом ЛДНР».2. «Створення автономного регіону Донбас в складі України з парламентом та урядом та іншими органами (читай – армія, міліція, прокуратура тощо), які здійснюватимуть життєдіяльність на Донбасі»

4. «Ми зібралися для того, щоб покінчити з фашизмом, що прийшов на наші вулиці».

3. Крим. А ось про Крим вони нічого не говорять. Тому що для них, напевно, Криму вже немає в Україні.

Що це означає простою мовою?

Перефарбовані регіонали готові визнати легітимність ЛДНР і забути Росію, як сторону конфлікту. Це означає, що нам раптом скажуть, що ми воювали не з російськими військовими, їхніми найманцями і маріонетками. Нам скажуть про громадянську війну, де ЗСУ воювали проти власного народу з усіма наслідками, що витікають звідси. Воював? Чекай, за тобою прийдуть з «прокуратури Донбасу»… Це означає, що кожного, хто має проукраїнську позицію, зможуть назвати праворадикалом і фашистом. Це означає, що відновлення зруйнованого Донбасу ляже лише на українців, а не на тих, хто приніс війну в Україну. Це означає поворот назад від курсу до ЄС і НАТО. Це означає, що Крим так і залишиться окупованим.

Нормально так напланували…

P.S. Не люблю я про політику, але сьогодні на стримався. Така моя власна громадянська позиція.”

Роман Туровець

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий