Главная / Новости / Спорт / Відірвався тромб: що сталося з легендарним Костею Дзю

Відірвався тромб: що сталося з легендарним Костею Дзю


Стало відомо, що 48-річний російський боксер Костянтин Цзю розповів про те, що переніс інфаркт і наступну операцію на серці

“Я робив підтягування, після 15-20 разів я відчув незрозумілі відчуття, а вранці пішов в туалет і впав. Виявилося, що у мене був підвищений рівень холестерину”, – розповів Цзю інтерв’ю.За словами спортсмена, після цього випадку йому було призначено обстеження у кардіолога.

Як з’ясувалося у колишнього спортсмена відірвався тромб, і Цзю був екстрено госпіталізований. Операцію провели вже на наступний день. Зараз 48-річний спортсмен відчуває себе добре.

Нагадаємо, Костя Цзю завершив професійну боксерську кар’єру в 2005 році після бою з британцем Ріккі Хаттоном в Англії.

Читайте также   Динамо выстрадало победу над Брюгге на выезде и пробилось в 1/8 финала ЛЕ – красивый гол и удачная замена Луческу

Під час перебування професійним спортсменом Цзю виступав в першій середній і в напівсередній вазі. Боксер ставав абсолютним чемпіоном світу.

Проте через деякий час дружина боксера Тетяна Аверіна спростувала інформацію про те, що Костя Цзю переніс інфаркт і операцію.

“Пройшла вже купа часу. Він вже давно відновився. Він і відновлювався лише два дні”, – заявила Аверіна.

Вона зазначила, що мова йшла про закупорці судини. Боксерові була потрібна установка стента, завдяки якому вдалося уникнути інфаркту.

Читайте также   Динамо выстрадало победу над Брюгге на выезде и пробилось в 1/8 финала ЛЕ – красивый гол и удачная замена Луческу

Следукет відзначити, що інформація про проблеми зі здоров’ям у Цзю з’явилася після випуску передачі на одному з російських телеканалів. Саме в ньому боксер розповів історію про свою проблему з серцем, не уточнивши, що мова йде про події дворічної давності.

Після в ЗМІ з’явилися публікації про те, що спортсмен проходить відновлення після операції.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...