Главная / Новости / Происшествие / “Відрізали голови і знімали шкіру зі ще живих”: Боєць АТО розповів правду про жахи полону

“Відрізали голови і знімали шкіру зі ще живих”: Боєць АТО розповів правду про жахи полону

Російські військові і найманці жорстоко катували і розправлялися з українськими бійцями, які потрапляли в полон. Про це на прес-конференції з СБУ і МЗС розповів екс-боєць батальйону «Донбас» Дмитро Куліш.

«Не всі повернулися з полону. Є випадки відрізання голів тим людям, які на відео були живі, потім вони були обезголовлені. Є випадки зняття шкіри, і багато ще звірств, які можуть підтвердити ті, хто там були », – розповів він

Читайте также   ВСУ уничтожили автомобиль с террористами

Чоловік стверджує, що в 2014 році одного з бійців батальйону «Донбас» тягали прив’язаним за трос до машини. Після цього чоловікові вирізали серце.

У свою чергу глава Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що є безліч доказів тортур українських бійців, скоєних на території Росії під керівництвом ФСБ.

«Багатьох з тих, хто катував наших бійців, ми ідентифікували. Деяких з них ми знаємо по позивним. Я переконаний, що пройде час, і ми зможемо залучити їх до відповідальності », – сказав Грицак.

Читайте также   Жуткое преступление подростка повергло Украину в шок
Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Loading...