«Відсвяткуємо падіння Путіна!» Сенцов виступив із потужною заявою в США

«Відсвяткуємо падіння Путіна!» Сенцов виступив із потужною заявою в США

Український режисер Олег Сенцов вважає, що питання звільнення усіх політв’язнів із «лап дракона», яке вкотре анонсував президент Володимир Зеленський, сьогодні є дуже важливим для українців.
Однак глава нашої держави не до кінця усвідомлює, наскільки Путін «грається з ним» у цьому питанні. Така заява з вуст колишнього бранця Кремля прозвучала на зустрічі з представниками української громади в Нью-Йорку, повідомляє «Голос Америки» (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).


За його словами, не українцям в усьому світі потрібно продовжувати бути активними для подальшої допомоги Україні в боротьбі з російською агресією.

«Ми зобов’язані продовжувати цю працю тому, що це наші люди, які перебувають у в’язницях Росії, у підвалах сепаратистів на Донбасі. І їх ще дуже багато», – сказав він.В цьому його підтримала модераторка зустрічі Марія Генкін, зауваживши, що, попри результативність перемовин Зеленського з Путіним у цьому руслі, це гра на поразку. Водночас, додала вона, українській стороні потрібно усвідомити, що всіх полонених обміняти буде неможливо.

«Зеленський це зрозуміє. Він черпає із відра, у якого немає дна… І нам доведеться за це щось віддавати. Путін це прекрасно знає. Він бачить між нами різницю і грає на цьому. Він намагається завести в русло своїх намірів. Путін не здасться, поки нас не переможе. Однак ми не здамося також», – підкреслив Сенцов.

На прощання він подякував волонтерам і представникам організацій, які долучилися до боротьби впродовж п’яти років за його звільнення із незаконного перебування у російській колонії. А також пообіцяв, що наступного разу приїде до Нью-Йорка з’їсти борщу в ресторані української кухні – «щоб відсвяткувати падіння Путіна».

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий