Винайдено алкоголь, що не викликає похмілля

Винайдено алкоголь, що не викликає похмілля

Професор Імперського коледжу Лондона Девід Натт переконує, що невдовзі люди відмовляться від традиційної випивки на користь синтетичного алкоголю, який не викликає похмілля.
Алкоцинт – таку назву має винайдений напій без похмілля, йдеться на The Independent.


Професор Натт розповідає, що алкоцинт імітуватиме алкогольні відчуття, але не викликатиме похмілля із головним болем, нудотою та іншими «ранковими симптомами».

На думку науковця, цигарки років через 10 також цілковито замінять електронні пристрої для куріння.«За 10-20 років Західне суспільство взагалі перестане вживати алкоголь, хіба у дуже рідкісних моментах», – пояснив Натт.

До винайдення алкоголю без похмілля науковця підштовхнула разюча статистика, коли протягом 2014-2015 років близько 1,1 мільйона британців потрапили до лікарень через проблеми, пов’язані із наслідками уживання алкоголю.

Британській службі громадського здоров’я покриття витрат на їхнє лікування коштувало £3,5 мільярдів.

Тепер Натт переконує, що у нового типу випивки будуть лише позитивні ефекти, на зразок розслаблення і полегшення комунікації.

«Алкоцинт може змінити культуру в цілому – коли менше інтоксикації, менше і насилля на вулицях та неприємностей на вулицяхАлкоголь убиває більше, ніж малярія, менінгіт, туберкульоз», – пояснив Натт.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий