Главная / Новости / Интересно / Вітні Х’юстон у дитинстві розбещувала доросла родичка

Вітні Х’юстон у дитинстві розбещувала доросла родичкаАмериканська співачка Вітні Х’юстон у дитинстві стала жертвою сексуальних домагань. Її кривдницею буцімто була двоюрідна сестра, відома соул-виконавиця Ді Ді Уорвік, старша від Вітні на 18 років.

Обох жінок уже немає серед живих. Але шокуюча правда спливла під час зйомок документального фільму про Х’юстон.

У інтерв’ю для байопіка брат Вітні по матері, Гері Гарланд зізнався, що його розбещувала Ді Ді, пише Vanity Fair.

«Я був дитям — сім, вісім, дев’ять років — і мене розбещувала жінка, член моєї родини. Мої мати та батько багато бували в роз’їздах, і ми часто залишалися з різними людьми… чотири, п’ять різних сімей нас гляділи», — пригадав чоловік.

Як засвідчила багаторічна асистентка Х’юстон, Мері Джонс, Вітні в дитинстві теж не уникнула домагань.«Якось вона глянула на мене і сказала: «Мері, мене теж розбещували в ранньому віці. Але то не був чоловік — то була жінка. В її очах були сльози. Вона сказала: «Мама не знає, через що ми пройшли.» Я запитала: «Ти колись розказувала своїй матері?» Вона відповіла: «Ні.» Я сказала: «Ну, може, тобі треба їй розказати.» Вона відповіла: «Ні, моя мама щось комусь заподіє, якщо я скажу їй, хто то був.» По її лиці бігли сльози, я просто її обійняла», — поділилася Мері.

У своїх інтерв’ю Вітні Х’юстон відкрито не згадувала про цю свою травму, але дуже емоційно говорила на тему сексуального насильства над дітьми.

Читайте также на NewNews:   Как мстят знаки зодиака

«Ненавиджу, коли дітей… мене бентежить, коли (кривдять) дітей, які безпомічні, які залежать від дорослих, потребують безпеки та любові, це мене просто бентежить. Це мене злить», — сказала якось артистка.

Власну доньку, Боббі Крістіну Вітні брала з собою в усі закордонні тури, не бажаючи лишати її ні на кого. Вона наполягала, щоби так само возила всюди з собою свою дитину і Мері Джонс.

На думку Мері, Вітні не розказувала своїй матері Сіссі, про те, що робила з нею Ді Ді, бо їй було соромно. Вона думала, що, може, могла бути сама в тому винна, якимось чином спровокувала «хижачку». Страшну правду 84-річна Сіссі Х’юстон дізналася лише тепер, і вона страшенно засмучена, зазначив режисер фільму Кевін МакДоналд.

Як відомо, Вітні Х’юстон загинула в 2012-му році за загадкових обставин. Офіційно причиною смерті зірки, яку знайшли у ванні в її готельному номері, вважається випадкове утоплення. У 2015-му році так само загинула і її єдина дочка, Боббі Крістіна. Причетність до обох трагедій Ніка Гордона, прийомного сина Вітні та цивільного чоловіка Кріссі, довести не вдалося.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram