Главная / Новости / Мир / «Все гірше і гірше»: Путін порівняв життя в Україні і на окупованому Донбасі

«Все гірше і гірше»: Путін порівняв життя в Україні і на окупованому Донбасі

На думку російського президента Володимира Путіна, рівень життя на окупованому його країною Донбасі дорівнює загальноукраїнському, а в самій Україні жити стає «все гірше і гірше».

«Тут сьогодні говорили, що на Донбасі низький рівень життя. А в Україні кращий, чи що? Там приблизно такий самий, як і на Донбасі в цілому. Все гірше і гірше стає«, – сказав він на щорічній великій прес-конференції 20 грудняЧитайте также   В России мужчина 9 мая взорвал гранату в своей руке. Видео

Російський президент також зробив зауваження про українську економіку і соціальну сферу.

«Там в цілому несприятлива обстановка, я вважаю. І в економіці, і в соціалці. З точки зору внутрішньополітичних процесів«, – сказав він.

Крім того, Путін повторив уже звичні фрази про «розтягування» українського і російського народів на замовлення зовнішніх сил.

«Все, в умовах війни, військових дій, напруги прощається, а поза країною – за це платять … А народи наші близькі, пов’язані історичним корінням і ми будемо робити все, щоб підтримати такий стан справ«, – додав господар Кремля, назвавши як приклад, транш міжнародного валютного фонду.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий