Главная / Новости / Происшествие / Всі з кульовими й осколковими: до Києва прибув борт із важко пораненими героями Донбасу. Відеофакт

Всі з кульовими й осколковими: до Києва прибув борт із важко пораненими героями Донбасу. Відеофакт


У п’ятницю, 10 січня, у Київ в екстреному порядку прибув борт із важко пораненими на Донбасі військовослужбовцями Збройних сил України, які потребують допомоги.

Про це повідомила в Facebook волонтерка Наталя Юсупова (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).«У київський шпиталь із Харкова прибув дуже важкий борт із пораненими. Всі воїни з кульовими й осколковими пораненнями. Є в дуже важкому стані – їх одразу везуть у реанімацію. Війна триває, з Нового року є вбиті і багато поранених. Вчора вбили 23-річного воїна і поранили чотирьох!» – написала вона.

Читайте также   Крымский мост может уничтожить грязевой вулкан, – российский ученый

До Києва прибув борт із важко пораненими героями Донбасу

Юсупова уточнила, що здати донорську кров для поранених можна в центрі крові в самому шпиталі.

«Наші потреби не змінюються: це спортивні костюми, куртки на виписку, капці, футболки, мило, серветки, з їжі ковбаса, сир, соки, йогурти, фрукти для перекусу. З ліків нам завжди потрібні «Дексалгін» і «Кетанов» в ампулах, серветки під рани, рушники. Все це ми купуємо, якщо закінчується. Всі звіти дивіться на моїй сторінці», – додала вона, залишивши банківські реквізити для бажаючих допомогти.

Читайте также   Полиция озвучила предварительную версию причин пожара в больнице Черновцов

Картки для допомоги: 4627 0551 5012 8394 ПриватБанк і 5358 3853 2000 2464 Монобанк, Юсупова Наталя.

Як

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...