Главная / Новости / Политика / ”Я вас не боюся!” Порошенко пройшовся поруч з активістами Нацкорпусу у Чернігові

”Я вас не боюся!” Порошенко пройшовся поруч з активістами Нацкорпусу у Чернігові

Президент України Петро Порошенко під час поїздки до Чернігова спантеличив представників Національного корпусу несподіваною поведінкою. Незважаючи на ризик провокацій, глава держави пройшов пішки через парк, де зібралися радикально налаштовані люди.Як повідомили джерела OBOZREVATEL в оточенні президента, 13 березня Порошенко відвідав Чернігів для участі в Раді регіонального розвитку. Після виступу в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм він повинен був зустрітися з жителями міста біля Катерининської церкви, яка знаходиться на відстані близько 500 метрів від філармонії.Читайте также   Зеленський відповів, чи піде на другий термін: є багато викликів

За словами нашого співрозмовника, незважаючи на поради охорони дістатися до місця призначення на автомобілі, Порошенко вирішив піти пішки. “Так буде швидше,” — аргументував він своє рішення, після чого спокійно пройшов повз здивованих радикалів.“Я вас не боюся і не дам вам дестабілізувати ситуацію в Україні”, — звернувся президент до представників Нацкорпусу, чим викликав у них подив. І лише коли Порошенко відійшов і попрямував у бік публіки, радикали почали кричати: “Ганьба!”

Читайте также   Зеленський анонсував програму енергоефективності вартістю 300 мільярдів

Нагадаємо, 13 березня кілька десятків представників Національного корпусу влаштували акції протесту в Чернігові Радикали вимагають від президента покарати фігурантів журналістського розслідування щодо розкрадань в оборонній сфері України.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий