Який знак зодіаку в лютому: що потрібно знати про знак геніїв

Який знак зодіаку в лютому: що потрібно знати про знак геніїв

Який знак зодіаку в лютому стає головним? Це Водолій, і люди, що народилися під цим знаком, – справжні художники, які розфарбовують яскравими фарбами не тільки своє життя, а й життя всіх, хто потрапляє до їхньої орбіти.
Лютий вважається місяцем Водоліїв, хоча, якщо бути точними, до цього знаку зодіаку відносяться всі, хто народився в період між 21 січня і 20 лютого. В кінці лютого кермо влади переходить до знаку Риб.


Водолій відомий як знак зодіаку, під яким народжуються генії. Галілей, Едісон, Байрон, Моцарт, Шуберт, Жюль Верн, Едгар По, Льюїс Керролл, Дмитро Менделєєв, Рональд Рейган, Ванга, Володимир Висоцький – цей список можна було б продовжувати ще довго. Водолії – художники в широкому сенсі цього слова, творці з нетривіальним сприйняттям світу.

Стихія тих, хто народився під знаком Водолія, – повітря. Ці люди поривчасті, непостійні, як вітер, а ще такі, щозахоплюються і захоплюють інших.
Какой знак зодиака в феврале, водолей

Який знак зодіаку в лютому: Водолій

Водоліями править планета Уран, а їхні щасливі числа – 2, 4, 8, 9, 11, 13.

Який знак зодіаку в лютому, що це за люди, які у них типові риси характеру? Ми розповімо все, що ви хотіли знати про Водоліїв.

Людина, що народилася під знаком Водолія, має неймовірну здатність дивитися вперед і планувати розвиток подій. Така загадкова і незвідана здатність непідвладна іншим знакам Зодіаку. Водолій здатний уважно помічати найдрібніші деталі.

Якщо ви вирішите пофліртувати з представником цього знаку зодіаку на вечірці, Водолій буде щиро захоплюватися вашою красою, коли робив вам найзахопленіші компліменти. Але він обов’язково вкаже вам на те, що колір помади вам не підходить або що такі краватки вже давно не носять. А все тому, що народжені в лютому поєднують в собі дитячу безпосередність і холодний аналітичний розум.

Який знак зодіаку в лютому в спілкуванні, ви дізнаєтеся дуже швидко. Водолії проявляють себе з перших же хвилин розмови. Водолій не сприймає шаблонів і рамок. Він екстравагантний, незалежний і волелюбний, і змусити його зробити те, чого він не хоче, просто неможливо.

Какой знак зодиака в феврале, гороскоп на февраль водолей

Який знак зодіаку в лютому: Водолій

При цьому Водолій ніколи не піде на відкритий конфлікт, він дуже не любить перебувати в стані конфронтації з ким-то. Якщо він відчує, що на нього тиснуть, то просто-напросто піде: ні оточуючі, ні навіть він сам змінити його незалежну природу не зможуть.

Поживіть пару днів з Водолієм, і ви дізнаєтеся який знак зодіаку в лютому в побуті. Тут незалежність і непередбачувана, творча натура Водолія здатні доставляти йому чимало клопоту. Навряд чи він буде готувати вам сніданок в ліжко за розкладом, хіба що у нього самого буде на це натхнення.

Водолія дуже важко вписатися в налагоджений ритм, вставати вранці, працювати з 9-ти до 6-ти і слухняно виконувати вказівки керівництва. Зате в тих областях, де на нього ніхто не тисне і де він може застосувати нестандартний підхід, йому справді бракуватиме рівних. Творчість – його стихія.

Водолія веде по життю цікавість, це те, що їм рухає, надихає його і змушує пізнавати нове. Йому в рівній мірі цікаво все – від проблем геополітики до устрою дитячого літачка або питань релігії. Для Водолія не буває «неважливих» тем: кожна дрібниця для нього – загадка, і він з жадібністю першовідкривача накидається на неї. Проникнувши ж в таємницю, він може різко втратити до неї інтерес. Ось чому Водолії здатні не тільки швидко загорятися, а й швидко остигати, втрачаючи інтерес до нового хобі, роботі з співрозмовником. Так що якщо хочете стати для Водолія постійним супутником життя, вам доведеться постійно підігрівати його інтерес до себе, бути для нього загадкою.

Який знак зодіаку в лютому за характером, відповісти складно. Тому що і характер у нього складний, неоднозначний. Їх планета-покровитель Сатурн робить їх меланхоліки, відданих сумним спогадам, а інша планета, Уран, штовхає до бунтарства, до руйнування старих традицій.

Какой знак зодиака в феврале, Водолей

Який знак зодіаку в лютому: Водолій

І в той же час Водолії від природи спокійні, добрі, послужливі, м’які, чутливі. І при цьому – владні. Ось такі суперечливі натури. Знайти до них ключик не так вже й просто.

Новизна – ось що приваблює представників цього знака зодіаку. Водолії прагнуть до великих подорожей, нових відчуттів, невідомим горизонтів і новим друзям.

Ті, хто за гороскопом Водолії, привабливі своєю людяністю, вони готові прийти на допомогу навіть незнайомим людям. Водолії постійно оточені знайомими, але друзів у них небагато. Їм важливо не кількість, а якість.

Хоча тривалі і серйозні відносини зазвичай Водолії підтримують недовго, тому що воліють нові знайомства постійної дружбу. Знайомства заводять швидко, з ними всім легко, до них тягнуться люди, так як вони немов випромінюють світло. Довіряються ж вони не всім, а тільки близьким знайомим. Якщо Водолій втрачає інтерес до людини, його розташування неможливо повернути ніякими засобами.

Який знак зодіаку в лютому з друзями і близькими? Водолії в дружніх відносинах допускають тільки рівноправність, не визнають ніякого утиску, примусу. Вони впевнені, що можна прийти до взаєморозуміння і згоди.

Какой знак зодиака в феврале:, гороскоп, астрология

Який знак зодіаку в лютому: Водолій

Водолії позбавлені забобонів, вони спираються лише на свій аналітичний розум і критичне мислення. Народжені в лютому не визнають авторитетів, традицій, так як вважають, що це все обмежує свободу особистості. Думки інших зовсім їх не чіпають, а громадська думка мало турбує.

Хоча висловлювати свою думку і роздавати оцінки оточуючих Водолії люблять, причому нітрохи не бентежачись. Свою думку про інших вони висловлюють прямо і відверто, але іншим його не нав’язують. Вони симпатизують всім людям, всіх розуміють, всім співчувають і готові прийти на допомогу за першим покликом.

Завдяки своїй тонкій нервовій системі Водолії дуже добре відчувають людей, вони можуть передбачити чужі таємні бажання. У Водоліїв є особливий дар – заспокоювати людей. З них виходять хороші психологи, навіть якщо це не стає їхньою професією. А ще дипломати, консультанти та учасники переговорів на угодах.

Водолії люблять дивних людей, диваків і фріків. Їх притягує дивина і неординарність. Серед друзів Водолія завжди знайдеться такий дивак, якого він буде опікати, захищати, якому допомагатиме.

Какой знак зодиака в феврале , Водолей

Який знак зодіаку в лютому: Водолій

Водолії – екстраверти, завжди готові повеселитися, потусити. Але іноді спілкуванню Водолії воліють самотність. У такі хвилини Водолія краще не чіпати – він втомився, багато сил витратив на допомогу іншим. Лінь і бездіяльність, однак, тривають недовго.

Водолії – хороші політики. У найширшому сенсі цього слова. Вони мають здатність миттєво схоплювати саму суть. Водолії можуть одночасно розмовляти і слухати, що відбувається поруч. У них сильно розвинена інтуїція, і, спираючись на неї, вони вміють знайти вихід з будь-якої складної ситуації.

Водолії не займаються речовизмом. Дізнавшись ближче, який знак зодіаку в лютому, ви виявите, що Водолії воліють обходитися необхідним мінімумом, нехтуючи надмірностями. Речі для них не мають ніякого значення. Свобода для Водолія – ​​понад усе.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий