Главная / Новости / Общество / За дві години – 36 лісовозів: турист показав вражаючі масштаби вирубки лісів в Закарпатті (відео)

За дві години – 36 лісовозів: турист показав вражаючі масштаби вирубки лісів в Закарпатті (відео)

За дві години спостережень відпочивальник зафіксував майже чотири десятки вантажівок, які вивозять спилені дерева зі схилів Карпат неподалік села Усть-Чорна на Закарпатті.

Відео з вантажівками Вадим Дмитрук опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.За його словами, він перебуває на Закарпатті на відпочинку і на власні очі пересвідчився у тому, як всупереч закону знищуються “легені України”. Вадим Дмитрук за дві години спостережень зафіксував 36 лісовозів та зміг знайти де саме знаходяться нелегальні лісопильні з усією необхідною для знищення дерев технікою. Координати ліспилок були прикріплені до публікації користувача. Всі 5 точок вирубки та обробки карпатських лісів знаходяться в межах 5-10 кілометрів довкола села Усть-Чорна.

Читайте также   В Украине раскрыли новую схему мошенников: жертвами становятся пенсионеры


Публікацію Вадима Дмитрука поширило понад тисячу людей, деякі з них, які проживають на Закарпатті, виправдовують дії земляків відсутністю роботи або низьким рівнем достатку, який і штовхає українців на злочин.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий