Главная / Новости / Культура / Загинув відомий радянський актор-красень, якого обожнювали мільйони

Загинув відомий радянський актор-красень, якого обожнювали мільйони

Помер відомий актор, народний артист РРФСР

Провідний актор театру імені Маяковського Ігор Охлупін помер у московській лікарні після нетривалої хвороби. Про це повідомили в прес-службі театру в суботу, 9 червня. Охлупину було 79 років. Дата і місце похорону артиста поки не називаються.

Ігор Охлупін народився у вересні 1938 року. У 1960-му він закінчив Вище театральне училище імені Щукіна і був прийнятий в трупу Театру імені Маяковського, де служив понад 50 років.

Читайте также   Дизель шоу 2019: зворушливий номер в пам’ять про Марину Поплавську довів до сліз акторів і глядачів

Охлупін виконав десятки ролей, багато з яких увійшли в історію російського театру, включаючи легендарний спектакль «Трамвай «Бажання», «Кавказьке крейдяне коло», «Мертві душі» і «Одруження».

 

Охлупін також грав у кіно — він, зокрема, знявся в таких фільмах, як «Альошкіна любов», «Хмари над Борському», «У важку годину», «Обеліск». Актор також зіграв одного з головних персонажів, Філіпа Соломіна, «Сибіріада» Андрія Кончаловського. У 1988 році Охлупін отримав звання народного артиста РРФСР.
Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram
Читайте также   «Это п*здец! Ждите обсуждений на 60 минутах!» Орест Лютый презентовал жуткий клип на песню «Котлети з онука»

Loading...