Главная / Новости / Общество / «Зеленський переконав Путіна!» Сущенко розкрив всю суть обміну

«Зеленський переконав Путіна!» Сущенко розкрив всю суть обміну

Український журналіст Роман Сущенко, звільнений із російської в’язниці 7 вересня, розповів, що підготовка до обміну полоненими почалася в РФ о 4 ранку, виїзд політв’язнів – о 10:00.При цьому по дорозі до Внуково українців провезли через всю Москву, проїжджаючи Кремль. Про це передає кореспондент OBOZREVATEL (щоб подивитися відео, поскрольте новину вниз).У першому коментарі після трирічного полону Сущенко подякував президенту України Володимиру Зеленському, який «не поступившись національними інтересами, знайшов потрібні слова і переконав лідера частини росіян піти назустріч і здійснити акт гуманізму».Роман Сущенко

«Сьогодні ми стали свідками здорового глузду. 7 вересня для мене і моєї сім’ї – особливий день: українська держава повернула нас додому», – сказав колишній політв’язень.

Читайте также   В Україні скоротили строк дії COVID-сертифікатів

Він додав, що Україна продемонструвала чітку, виважену і спадкову політику захисту прав своїх громадян, а також прихильність до демократичних, цивілізованих принципів розвитку.

«Зеленський сьогодні зробив щасливими 35 українських сімей. Але його слухають і дивляться ще близько 100 сімей. Закликаю продовжити цей успіх і повернути батькам їх дітей, чоловіків», – зазначив він.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий