Главная / Новости / Политика / Зеленський жорстко притиснув Луценка до стінки, діватися нікуди: «Або ти йдеш, або…»

Зеленський жорстко притиснув Луценка до стінки, діватися нікуди: «Або ти йдеш, або…»

У середу, 14 липня, Генеральна прокуратура України затримала заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПЛ України Юрія Гримчака. Він є один із найближчих соратників чинного генпрокурора України Юрія Луценка. Насправді таких друзів у Луценка дуже мало. Він довіряв Гримчаку і допомагав йому як друг.Про це на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook написав політолог і соціолог Віктор Небоженко.«Перед зняттям Луценко з посади Генпрокурора команда Зеленського ставить Луценко перед вибором. Або ти спокійно йдеш з поста генпрокурора і не торгуєшся з нами про свою недоторканність після втрати посади, або Гримчак та інші дають гучні свідчення на найчеснішого прокурора України, якого і нікому захистити», — заявив експерт.

Юрій ЛуценкоЮрій Луценко

Віктор Небожно зазначив, що «своєї політичної партії у Луценка немає, рейтингу немає, надійних суддів і прокурорів немає, адвокати- ті ж, репутації немає, свого ЗМІ немає, і дотепність під кінець закінчилась». А старі друзі вже в його послугах не потребують, адже все одно буде новий Генпрокурор.

«Таким чином, використавши ненависть і старий конфлікт НАБУ і ГПУ, який так активно культивував Луценко всі ці роки, команда Зеленського енергійно виштовхує Луценко з прокуратури», – пише Небоженко.

Зазначимо, що Юрій Луценко заявляв, що напише заяву про звільнення за власним бажанням відразу після того, як буде сформована нова Верховна Рада. Також він додав, що принесе заяву після того, як будуть сформовані керівні органи нового парламенту.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий