Главная / Новости / Политика / Зеленський зустрінеться з Путіним: президент зробив заяву після зустрічі з Макроном

Зеленський зустрінеться з Путіним: президент зробив заяву після зустрічі з Макроном

Зовнішньополітичні радники країн-членів «нормандського формату» (Німеччина, Росія, Україна і Франція) найближчим часом обговорять підготовку зустрічі лідерів цих країн.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном у Парижі, перадає УП.«Наші зовнішньополітичні радники зустрінуться найближчим часом і підготують наступну зустріч лідерів. Це є ключовим питанням«, – сказав він.

Умовою для відновлення переговорів у «нормандському форматі», як підкреслив український лідер, є припинення вогню і відведення сил на Донбасі.

Також Зеленський вказав на важливість виконання РФ рішення Міжнародного трибуналу щодо полонених українських моряків.

«На мою думку, конкретні кроки – це звільнення наших полонених, повернення українських моряків, припинення вогню, розведення військ«, – сказав він.

«Ці кроки, я думаю, дуже нескладні, дуже термінові, і ми можемо їх зробити найближчим часом. І тоді ми повертаємося до «нормандського формату» і до вирішення цього серйозного конфлікту«, – додав Зеленський.

У свою чергу Макрон заявив, що Франція готова провести зустріч у «нормандському форматі».

Читайте также   На Медведчука надели электронный браслет

«Коли прийде час, Франція готова провести засідання «нормандського формату», щоб підтримати зобов’язання. Але до цього нам потрібно зробити певні кроки щоб, щоб були підтверджені наміри виконувати ці зобов’язання«, – сказав президент Франції.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий