Главная / Новости / Политика / Аваков назвав кандидатів з найбруднішою кампанією

Аваков назвав кандидатів з найбруднішою кампанією

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що кримінальні справи про підкуп голосів виборців перед президентськими виборами реєстрували стосовно 4 кандидатів, найбільше щодо Петра Порошенка та Юлії Тимошенко.

Про це міністр сказав під час зустрічі  з представниками Національного Демінституту та Світового конгресу українців, повідомляє прес-служба МВС.


«За час усього моніторингу вони стосуються всього 4-х кандидатів на пост президента України — Порошенка, Тимошенко, Тарути та Гриценка», — заявив Аваков, розповідаючи про кримінальні справи щодо підкупу.

За його словами, інформація стосовно Анатолія Гриценка не підтвердилася та кримінальні справи закрили.

«Стосовно Тарути — був встановлений факт в одному з округів у місті Одеса. Зараз триває розслідування кримінального провадження і, швидше за все, там буде звинувачення», — додав він.

Читайте также   Меркель вступилась за «Северный поток-2»: Его нужно достроить

Міністр розповів, що Тарута сам прийшов у міністерство та «просив розслідувати цей факт до кінця».

При цьому Аваков сказав, що основні кейси підкупу виборців стосуються Порошенка та Тимошенко.

«Співвідношення кримінальних проваджень розпочатих за повідомленнями про факти підкупу виборців таке: близько 60% стосуються кандидата Порошенка і 40 % — Тимошенко«, — повідомив міністр.

Аваков сказав, що найбільший ризик має система «сітки» кандидата від влади, натякаючи на чинного президента Порошенка.

 

ФОТО МВС

«Вона, за зверненнями заявників, поширена по всій країні. Нас «завалили» величезною кількістю доказів, зокрема, фото та відео, як дрібних порушень, так і суттєвих. Більшість справ тривалі у розслідуванні та, швидше за все, будуть завершені вже після виборів», — пояснив він.

Читайте также   Зеленский попал в скандал с обращением на День Конституции

Загалом, за словами Авакова, з початку виборчої кампанії поліція зареєструвала 4294 звернення, пов’язані з виборами, відкрито 299 кримінальних проваджень і складено 633 адміністративні протоколи.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...