Главная / Новости / Общество / Блокування кордону з Польщею: протест розігнали далекобійники

Блокування кордону з Польщею: протест розігнали далекобійники

Рух транспорту перед пунктом пропуску Ягодин на Волині сьогодні блокували 4 години. Більше сотні жителів прикордоння вже вдруге перекрили міжнародну трасу до Польщі. Основна вимога – скасувати деякі зміни до податкового кодексу. Учасники протесту переконують: за покупками до Польщі їздять, бо там нібито все в рази дешевше і якісніше.

Раніше возити товар без мита можна було щодня на €500, тепер – лише на €50. Або ж чекати добу. Та люди таки запевняють: ці зміни ухвалили нашвидкоруч, і деякі статті у митному та податковому кодексі тепер суперечать одна одній. Жителі прикордонних сіл і містечок вимагають переглянути нововведення.

Читайте также   Шмыгаль просит Степанова организовать совещание с мэрами городов по поводу карантина


Та водіям, яких назбиралося десятки по обидва боки, чекати не сила. Адже вантажівки і так стоять у черзі по три доби, а тут ще люди дорогу перекрили. А поки черга вантажівок збільшується – ситуацію намагаються контролювати поліцейські. З протестувальниками домовилися, що пропускатимуть спецтранспорт і авто з маленькими дітьми.

Блокувати міжнародну трасу планували до вечора – та напруженість серед змучених далекобійників наростала. Аби уникнути конфлікту – протест припинили о другій годині дня. Тепер чекатимуть, поки нардепи у профільному комітеті розглянуть можливість скасування нових правил щодо перебування за кордоном. Інакше погрожують новими протестами.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...