Главная / Новости / Общество / Здоровье / Грип масово косить українців, але буде ще гірше: коли чекати пік

Грип масово косить українців, але буде ще гірше: коли чекати пік

В Україні через велику кількість хворих на грип масово закриваються школи на карантин в різних регіонах країни.

Так, після Вінниці та Закарпаття карантин в школах оголосили і в Житомирі. На вимушені канікули інфекціоністи радять відправити дітей і на Волині.


У той же час, за інформацією медиків, епідеміологічний поріг по грипу не перетнула жодна з областей України. Всього ж в країні підхопили вірус майже 200 тисяч осіб, третина з них – діти.

В Рожищенському районі на Волині виявили два випадки грипу. У 2-річної дитини та 17-річної дівчини. Це вірус типу “В”, який для України – не новий. Він небезпечний ускладненнями, зокрема, пневмонією. Тому інфекціоністи радять в області тимчасово призупинити навчання, щоб вірус не поширювався.

Читайте также   В Украине у ребенка впервые зафиксирован нетипичный воспалительный синдром из-за COVID-19

“За останній тиждень в школах Луцька №4 та 5 кількість дітей, відсутніх в школі також перевищила 20%, і ми рекомендуватимо тимчасово припинити навчання для того, щоб зменшити кількість хворих. Лікарі повинні стежити за грипом і проводити відповідний комплекс заходів”, – розповіла в. о. директора Волинського обласного лабораторного центру Наталія Янко.

В школах та училищах Житомира вже ввели карантин через велику кількість хворих в місті. Вимушені канікули триватимуть як мінімум до 8 лютого. З понеділка на вимушені канікули на тиждень відправили і школярів Миколаєва.

У Вінниці школи пустують вже третій день, хоча кількість хворих на грип дітей була не критичною – місцева влада зробила попереджувальний крок. Відомо, що канікули через грип у Вінниці триватимуть як мінімум до вівторка, 6 лютого.

Читайте также   Врач рассказал, какие симптомы коронавируса остаются у человека после выздоровления

Слід зазначити, що днями в двох районах Закарпаття також ввели карантин. Декілька шкіл відправили дітей на вимушені канікули і на Дніпропетровщині.

Відомо, що в Києві школярів відправила додому тільки одна школа.

За словами епідеміологів, грип в Україні ще не досяг критичної позначки, тому радять зміцнювати імунітет якісною їжею, вітамінами і сном. Пік захворювання на грип медики очікують наприкінці лютого – початку березня.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...Загрузка...